w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Kuba Wojewódzki po raz pierwszy pokazał BRATA! Fani przecierają oczy ze zdumienia. „Bliźniak?”

Kuba Wojewódzki - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki nie raz szokował fanów, ale niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Teraz pochwalił się bratem, o którego istnieniu niemal nikt nie wiedział. Podobni?

Kuba Wojewódzki to znany showman i dziennikarz. Od lat cieszy się mianem jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Największą popularność przyniósł mu własny program, który od lat prowadzi na antenie TVN. Zdaje się, że przed nim nie ma żadnych tematów tabu, dlatego z dużą skutecznością zadaje zaproszonym gwiazdom i influencerom bardzo intymne pytania. Słynie z zamiłowania do młodszych kobiet, którymi chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

Mimo iż media z całego kraju często rozpisują się na jego temat, umiejętnie przesiewa informacje, które do nich trafiają. Choć na szklanym ekranie obecny jest od kilku dekad, tak naprawdę nadal niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Kilka zaskakujących faktów ujawnił w swojej biografii, którą zadedykował zmarłej mamie i już wtedy podkreślił, że nie chce wciągać rodziców w cały ten medialny chaos.

Pamiętasz historię śmierci mojej mamy… Była rzeczą, na którą nigdy, mimo że chorowała i teoretycznie przygotowywaliśmy się, to nigdy nie jesteś gotowy… Czy mam o tym opowiadać? Myślę, że pamięć moich rodziców nie zasługuje na to, żeby ją mieszać w cały ten chaos, jakim jest moje życie, w cały ten rock’n’rollowy bałagan, nazywany czasem moralitetem, jakim jest ta biografia — powiedział w jednym z wywiadów.

Dodał, że to dzięki nim nauczył się, jak zapanować nad życiem i doskonale mu to wychodzi.

Moje dzieciństwo było intensywne, dlatego że rozwijali rodzice moją wyobraźnię. I dzięki temu, że mam taką wyobraźnię, mam też kontrolę nad moim życiem. […] Moi rodzice są niemi, nie mogą zabrać głosu, więc nie będę ich do debaty publicznej włączał.

Mało kto jednak wiedział, że showman ma brata, o którym niemalże nigdy nie mówił.

Kuba Wojewódzki pokazał brata

W rzeczywistości Kuba ma nie tylko brata, ale i dwie siostry, ale o swoim rodzeństwie niemalże nigdy nie mówi. W jednym z wywiadów dla czasopisma Integracja wspomniał tylko:

W życiu prywatnym jestem bardzo szczęśliwy, mam bardzo bliską osobę, którą uwielbiam, mam fantastyczną mamę, która jest moim partnerem i etatowym sceptykiem, a takie osoby są potrzebne, żeby uderzać obuchem rzeczywistości w głowę. Mam brata, który ma fantastyczną żonę i dwoje dzieci, mój bratanek ma na imię Kuba, a nazwisko Wojewódzki, więc już jest nas dwóch. W szkole posługuje się moimi wizytówkami, więc robi furorę.

Pojawiały się głosy, że ich relacja uległa pogorszeniu, a Wojewódzki otwarcie przyznawał, że jest jedynakiem i sierotą. Od tamtego momentu minęło dużo czasu i najwyraźniej udało im się odnowić kontakt, ponieważ w minioną sobotę celebrowali wspólnie urodziny Tomasza.

Czasami bycie bratem jest lepsze od bycia superbohaterem…
Sto Lat Mały!

Panowie wybrali się do jednej z restauracji Kuby, gdzie hucznie świętowali. Gwiazdor zadbał o każdy szczegół i na stole spowitym gęstym dymem pojawiły się apetyczne drinki i świeca, która swoim blaskiem wprowadziła niepowtarzalny klimat. Trzeba przyznać, że od Wojewódzkich trudno oderwać wzrok — nie dość, że włożyli podobne czaszki z daszkiem, to jeszcze dobrali kolorystycznie koszulki. Obaj noszą okulary i nawet uśmiechy mają podobne.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy. Część internautów wprost przyznała, że nie miała pojęcia o istnieniu jego brata, inni wskazali, że Tomasz jest podobny do… Mateusza Morawieckiego, a jeszcze kolejni dopytują czy są bliźniakami.

  • Młody Morawiecki.
  • Klony normalnie.
  • Sobowtór z lat 90., udanego spotkania.
  • Ja nic nie chcę mówić, ale On jest podobny do Morawieckiego.
  • Brat xero. Na pewno młodszy o co najmniej 50 lat od Ibisza.
  • Dziś się dowiedziałem, że Pan Kuba ma brata, ale fakt podobny. No to sto lat dla młodego.
  • Bliźniak?
  • O kurde to Ty masz brata!
  • No nie wyparłbyś się.
  • Ja byłam pewna, że to zdjęcie młodego Kuby 20 lat temu.

Dostrzegacie podobieństwo?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jan Lalak, The Voice Senior - fot. screenshot Facebook @The Voice Senior TVP

„The Voice Senior”. Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka zgłosił się na casting do show! Poznali się w wyjątkowych okolicznościach

Cezary Pazura, Radosław Pazura - fot. Instagram @czarekpazura, AKPA

Żałoba w rodzinie Pazurów. Cezary i Radosław pożegnali bliską osobę. „Opiekuj się nami tam z góry”