w

Książę Karol i księżna Camilla zagrali w popularnym serialu! Do sieci wyciekły zdjęcia z planu zdjęciowego. Spektakularny debiut

Książę Karol, księżna Camilla, fot. Instagram @clarencehouse
Książę Karol, księżna Camilla, fot. Instagram @clarencehouse

Książę Karol i księżna Camilla debiutowali w popularnym serialu. Wiadomo, w jakiej produkcji się pojawią oraz na kiedy planowana jest premiera. Jakie postacie zagrali?

Książę Karol jest najstarszym synem królowej Elżbiety II i następcą tronu Wielkiej Brytanii. Od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów nie tylko ze względu na swoją pozycję, ale i przeboje miłosne. Jego pierwszą żoną była Diana Spencer, z którą doczekał się dwóch synów — Williama i Harry’ego. Mimo iż jego wybranka w krótkim czasie zjednała sobie ludność i nazywana była przez wszystkich Królową Ludzki Serc, ich relacje były dalekie od ideału. Nie byli dopasowani charakterami, przez co często dochodziło między nimi do spięć. Spory wpływ na to mógł mieć fakt, iż książę od lat zakochany był w Camilli, do której wracał jak bumerang mimo upływu lat. Nie raz było głośno o tym, że mieli romans, jednak żadne z nich nie zdecydowało się potwierdzić tych plotek. Ostatecznie jego małżeństwo rozpadło się w 1996 roku, a dziewięć lat później stanął na ślubnym kobiercu ze swoją ukochaną.

Królowa nigdy nie pałała szczególną sympatią do jego wybranki, jednak z biegiem lat najwidoczniej zrozumiała, że jest z nią bardzo szczęśliwy. W tym roku zdecydowała, że gdy Karol obejmie po niej tron, Camilla będzie mogła posługiwać się tytułem królowej małżonki.

Jest moim szczerym życzeniem, aby, kiedy nadejdzie ten czas, Camilla była znana jako „królowa małżonka”, kiedy będzie kontynuować jej lojalną służbę — napisała w oficjalnym liście.

Książę Karol i księżna Camilla zagrali w serialu

Małżonkowie od lat mają bardzo napięty grafik, jednak mimo to nie brakuje im czasu na inne aktywności. Ostatnio postanowili, że wystąpią w serialu EastEnders, emitowanym na antenie stacji BBC One od 19 lutego 1985 roku. Już teraz można ogłosić, że wystąpią w odcinku, który zostanie wyświetlony 2 czerwca.

Tego dnia będziemy mogli obejrzeć, jak główny bohater produkcji, Mick Carter, przygotowuje przyjęcie w ogródku z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Wszystkim sąsiadom w pobliżu powiedział, że zaprosił gości specjalnych, jednak nikomu nie powiedział, kogo miał na myśli. Krótko po tym na ich ulicy pojawią się książę Karol z małżonką. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak wielkie będzie ich zdziwienie.

W sieci pojawiło się już zdjęcie prosto z planu zdjęciowego, na którym bohaterowie serialu pozują u boku książęcej pary. Produkcja nie ukrywa, że to wielki zaszczyt móc pracować z tak wybitnymi postaciami.

Byliśmy naprawdę zaszczyceni, że Karol i Kamila pojawili się w jednym z najbardziej wyjątkowych odcinków „EastEnders” – mówił BBC Chris Clenshaw, producent serialu.

Niewiele wiadomo o tym, co finalnie zobaczymy na szklanych ekranach. Pewne jednak jest to, że książę z żoną zagrają samych siebie. Póki co nikt nie chce zdradzić więcej szczegółów.

To ściśle strzeżony sekret. Zasadniczo są sobą i będą robić to, co będą robić w ciągu najbliższych kilku miesięcy w rzeczywistości, czyli brać udział w obchodach jubileuszu — mówiła BBC królewska korespondentka, Jennie Bond.

Jesteście ciekawi, jak poradzili sobie przed kamerami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Julia Wieniawa, Konrad Wieniawa, fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa otworzyła się na temat relacji rodzinnych. Pierwszy raz wspomniała o swoich DWÓCH ojcach

Oliwia Bieniuk, fot. Instagram @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk rozgadała się o śmierci mamy. Po latach zdradziła, jak wpłynęło to na jej życie. „Mam dużą odporność psychiczną”