w

DramatDramat

Krzysztof Rutkowski w nieziemsko drogim zegarku mówi o finansach. „Nie będę sobie żałował”

Fot. YouTube / Screenshot

Krzysztof Rutkowski to zdecydowanie najpopularniejszy, ale i najzamożniejszy detektyw w Polsce. Nie ukrywa, że lubi luksus.

Rutkowskiego chyba nikomu nie musimy przedstawiać. Krzysztof jest bardzo charakterystyczną postacią, która od lat starannie kreuje swój wizerunek. Ekstrawagancka fryzura i drogie ubrania to jego nieodłączna część.

Długo kojarzyliśmy go z eleganckimi koszulami i markowymi garniturami. Trzy lata temu jednak to się zmieniło. Od tego czasu znacznie łatwiej spotkać tego celebrytę ubranego w bluzę, czy luksusowy dres.

Co więcej, rzucająca się w oczy fryzura coraz częściej ukrywana jest pod czapką z daszkiem. Czy jest to wynik cięcia kosztów? Ależ skąd! Super Express wyliczył, jak kosztowne są sportowe kreacje Rutkowskiego!

Jedna z nich kosztowała go ponad 100 000 zł! Sam plecak, którego używał, kosztuje około 13 tys. zł. To jednak nic przy cenie zegarka, który miał na ręce. Jego wartość dziennikarze „SE” oszacowali na 53 tys. zł!

Jesteście ciekawi, jak swój kosztowny styl ubierania komentuje sam celebryta? Oto wypowiedź, którą udzielił dla Super Expressu.

Każdy z nas jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki. ​W moim życiu bywały momenty, że było bardzo źle, ale dziś moje firmy osiągnęła bardzo dobry pułap ekonomiczny. Wykonujemy robotę na całym świecie m.in. w Kolumbii, Wenezueli, czy Pakistanie. Te działania przynoszą niejednokrotnie wysokie profity. Nie jestem tylko właścicielem biura detektywistycznego, ale również działam w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji patriot 24 jak również nasza wielkopolska. Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus bo mnie na nie po prostu stać.

Co o tym sądzicie?

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Jarosław Jakimowicz - fot. YouTube screenshot

Prokuratura niechętnie rozpoczęła śledztwo ws. Jarosława Jakimowicza?!

Nie żyje Gaspard Ulliel! Aktor miał zaledwie 37 lat. Doznał tragicznego wypadku…