w

Kruszwil w drastyczny sposób próbuje zaimponować internautom. Wściekle kopał transporter dla kota! „Gdzie jest to g*wno?!”

Kruszwil znęcał się nad kotem?! - fot. screenshot YouTube @KXK Vlog
Kruszwil znęcał się nad kotem?! - fot. screenshot YouTube @KXK Vlog

Kruszwil nie ustępuje i po raz kolejny próbuje podbić internet, promując drastyczne treści. Na jednym z ostatnich nagrań jego kolega wraz z dziewczyną pochwalili się, że kupili sobie kota. Po przywiezieniu zwierzaka do domu patostreamer wpadł w szał i zaczął kopać transporter!

Kruszwil to jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców internetowych i o dziwo zgromadził wokół siebie liczne grono fanów. W przeszłości nagrywał z Łukaszem W., znanym jako Kamerzysta, który za swoje wybryki spędził sporo czasu za kratami. Policja zainteresowała się nim, gdy w sieci pojawił się film, do którego zaprosił chłopaka z niepełnosprawnością intelektualną. Za pieniądze nakłonił go m.in. do tego, by półnagi wyławiał ze stawu śmieci, lizał buty obcej kobiecie, wszedł do szamba czy jadł kocie odchody.

Obaj zyskali ogromną rozpoznawalność dzięki kanałowi Lord Kruszwil, na którym udostępniali naprawdę patologiczne i szkodliwe treści. W jednym z opublikowanych przez nich nagrań wystąpił nawet Arek Kocik, znany jako Megakot z Królowych życia, który nazwał świnię imieniem swojej byłej dziewczyny, która popełniła samobójstwo.

Najwidoczniej fakt, że przez wcześniejsze zachowania narobili sobie mnóstwo problemów prawnych, nie skłonił ich do głębszych przemyśleń. Najlepszym tego dowodem jest ostatnie wideo pt. Chciał skrzywdzić naszego nowego kota, które zostało udostępnione na kanale KXK Vlog.

Kruszwil chciał skrzywdzić kota?!

Panowie wciąż prężnie działają w sieci. Na ich kanale regularnie pojawiają się kontrowersyjne filmy. Pojawiają się w nich także inni internetowi twórcy i od razu widać, że kontent niewiele różni się od poprzedniego. Jak można przeczytać w internecie, wszystko jest wyreżyserowane, jednak oburzenie budzi już fakt, że promują takie zachowania.

Na wideo pt. Chciał skrzywdzić naszego nowego kota od pierwszych sekund możemy usłyszeć mnóstwo wyzwisk i pogardliwych słów pod adresem dziewczyny, która cieszy się z tego, że będzie miała nowego kota. Patostreamer jednak nie podziela jej entuzjazmu i od początku podkreśla, że nie chce w domu żadnego zwierzaka. Ostatecznie jednak Karokaia i Kamerzysta go przywieźli, a zaraz po tym zaczęła się jazda.

Na szczęście chwilę przed tym, jak zarejestrowali patologiczne zachowanie influencera, widać, jak modelka wypuszcza Ragdolla z klatki, a ten odchodzi. Nie zmienia to jednak faktu, że wściekły Kruszwil zbiegł po schodach w towarzystwie Huberta Węzka znanego jako Dredziasty, pytając kilkukrotnie gdzie jest to g*wno?!, po czym energicznym krokiem przemierza korytarz i z całej siły kopie transporter, krzycząc „wyjazd”! Podkreślił, że był przekonany, iż w środku znajduje się kot. Później zaczął powtarzać, że „musi wyrzucić stąd tego szczura„.

Szalenie bulwersujący jest fakt, iż Dredziasty podsunął, że przecież można pozbyć się zwierzaka w inny sposób:

Marek, zawsze można tego kota otruć — mówił.

Szczęście, że nie udało im się wcielić planu w życie i na końcu nagrania widać, że kot jest cały i zdrowy. Nie zmienia to jednak faktu, że Kruszwil i Hubert Węzka pojawili się w pokoju wyposażeni w kule, by zaatakować zwierzaka.

Równie niepokojące jest to, że internautom bardzo podobają się takie treści. Pod filmikiem pojawiło się ponad 800 komentarzy, w których widzowie chwalą twórców za pomysł!

  • Mocny odcinek, czekamy na daily.
  • Hit Roku.
  • Wszystko jest ustawione, kot jest Marka, możesz obejrzeć stare odcinki na innych kanałach.
  • Kolejny super filmik, jeszcze dredziarz i te jego teksty, zarąbisty filmik.
  • Jak zwykle super film. Pozdro!!
  • Dobry odcinek i w końcu inny niż to, że Marek chce podymać.
  • Nie ma to jak na poprawę humoru obejrzeć idoli.
  • Oglądam wasze filmy od 5 lat i zawsze poprawiają humor, dzięki chłopaki.

Obrońcy praw zwierząt oburzeni zachowaniem patostreamera

DIOZ (Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt) nie bagatelizuje takich sytuacji i reaguje błyskawicznie. Gdy tylko przedstawiciele organizacji obejrzeli nagranie, poinformowali za pośrednictwem Instagrama, że sprawa została zgłoszona stosownym organom ścigania.

Kolejny głupek, który chce zabłysnąć na przemocy wobec zwierząt. Czy dalej macie zamiar promować takich idiotów i dawać im zarabiać na patologicznych zachowaniach? Wiecie co jest najlepsze? Usiłowanie znęcania się nad zwierzętami jest karalne i nawet jeżeli kota nie było w kontenerze, a patogwiazda myślała, że kot tam jest, grozi mu do 3 lat więzienia. Zawiadamiamy prokuraturę! W prawie nazywa się to usiłowanie nieudolne — mogliśmy przeczytać w opublikowanym komunikacie.

Po chwili dodano również:

Złośliwe straszenie i drażnienie zwierząt jest również zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Poprosimy prokuraturę o takie zarzuty dla całej tej zgrajki pajaców.

Miejmy nadzieję, że YouTube zareaguje równie szybko i usunie niepokojące nagranie z sieci.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tiktokerka zorganizowała córce „satanistyczne urodziny”. Odpowiada na krytykę internautów

[VIDEO] Mężczyzna zakłócił przejazd trumny królowej. Obraził księcia Andrzeja. Nazwał go „obrzydliwym starcem”