w

Koszmarny wypadek w Poznaniu. Chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym autem, wjechał w stojących na przejściu pieszych

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @Mikhail Nilov
Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @Mikhail Nilov

Kierowcy aut muszą zachować szczególną czujność na drodze, jednak temu kierowcy jej zabrakło. Chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym autem, wjechał w ludzi stojących na przejściu dla pieszych. Tragiczny finał zdarzenia drogowego.

Żaden z uczestników zdarzenia nie podejrzewał, że już za kilka sekund w Poznaniu rozegra się prawdziwa tragedia. W niedzielę 19 czerwca, na ulicach miasta doszło do koszmarnego wypadku, którego można było uniknąć. Wystarczyło zachować czujność.

Koszmarny wypadek w Poznaniu

Zbliżając się do przejść dla pieszych, na których nie ma sygnalizacji świetlnej, trzeba bardzo uważać, szczególnie wieczorami, gdy widoczność bywa bardzo ograniczona.

Jeden z kierowców zatrzymał się, by przepuścić ludzi chcących przejść na drugą stronę jezdni. Kierujący mercedesem 60-latek próbując uniknąć zderzenia z nim, postanowił odbić kierownicą i zjechać na prawe pobocze. Nie wziął jednak pod uwagę tego, że stojący tam piesi nie zdążą uciec.

Nie chciał najechać na to auto i prawdopodobnie wtedy kierujący zjechał na prawe pobocze i uderzył w ludzi, którzy stali przed przejściem dla pieszych — przekazał PAP sierż. sztab. Łukasz Kędziora z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Na oczach wszystkich rozegrał się prawdziwy koszmar. Jedna z osób zmarła na miejscu, natomiast druga trafiła do szpitala. Ustalono, że kierujący luksusowym autem był trzeźwy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sylwia Bomba już nie jest singielką - fot. screenshot Instastory @sylwiabomba

Sylwia Bomba z „Gogglebox. Przed telewizorem” już nie jest singielką! Zdradziła ważny szczegół jej nowej relacji

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek, fot. Instagram @marceepan, @piotr_zyla_official

Piotr Żyła to prawdziwy szczęściarz! Półnaga ukochana pichci dla niego aromatyczny obiad. Fani oszaleli na jej widok. „Pupa marzenie”