w

Kolejna para ponownie się zeszła? Camila Cabello przyłapana z partnerem. Nie szczędzili sobie czułości

Camila Cabello - fot. Instagram @camila_cabello
Camila Cabello - fot. Instagram @camila_cabello

Camila Cabello jest jedną z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop. Artystka zaczynała jako członkini zespołu, ale to kariera solowa naprawdę pozwoliła rozwinąć jej skrzydła. Dziś na swoim koncie wiele sukcesów muzycznych. Okazuje się, że w życiu prywatnym także rozkwita wraz z nową miłością.

Camila Cabello znana jest jako popularna wokalistka. Swoją karierę rozpoczynała od muzycznego programu The X Factor, w którym trafiła do zespołu. Wraz z czterema innymi uczestniczkami przesłuchań stworzyła wtedy girlsband o nazwie Fifth Harmony. Grupa szybko zyskała popularność. Jednak w 2016 roku Camila opuściła zespół, by podążać za własnymi marzeniami.

Jej kariera solowa kwitła, dzięki czemu nawiązała współpracę z takimi gwiazdami muzycznymi, jak Machine Gun Kelly, Pitbull, J Balvin czy Shawn Mendes. Z tym ostatnim ostatecznie zaczęła się spotykać. Uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par show-biznesu. Nagrali nawet już jako para wspólny kawałek Seniorita, który stał się hitem list przebojów. Jednak w 2021 roku zaskoczyli wszystkich informacją o zerwaniu. Teraz okazuje się, że piosenkarka ponownie znalazła szczęście w miłości.

Camila Cabello ponownie zakochana

Niedawno Taylor Swift miała koncert w New Jersey w ramach obecnej trasy The Eras Tour, a wśród gości sekcji vip można było zauważyć byłą członkinię Fifth Harmony. Celebrytka jednak nie była sama. U jej boku gościł nikt inny, jak Shawn Mendes.

W pewnym momencie podczas koncertu Shawn siedział na krześle, a Camila była przed nim i opierała się o niego. W innym momencie on objął ją ramionami i został zauważony, jak całował ją w ramię — relacjonował informator Page Six.

Para artystów nie szczędziła sobie czułości, obejmując się i przytulając. Nie był to pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy zostali przyłapani razem, w dodatku na kontakcie fizycznym. Wcześniej parę widziano na festiwalu Coachella. Muzycy oficjalnie nie potwierdzili powrotu do siebie, ale wygląda na to, że ich uczucie ponownie zakwitło.

Jesteście fanami artystów? Czyje piosenki bardziej Wam się podobają?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Aleksandra Domańska - fot. Instagram @domanska_naprawde

Aleksandra Domańska szczerze o miłości. Nie miała szczęścia do partnerów. Jeden powiedział jej: „Ola ja się ciebie boję”

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski - fot. Instagram @jdabrowsky

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami! Para influencerów powitała na świecie TRZECIE dziecko (FOTO)