w

Kinga Rusin gratuluje Kubackiemu medalu i ciśnie bekę z TVP. Zaorane?

Fot. Kinga Rusin (Instagram) / YouTube (Screenshot)

Kinga Rusin zgodnie ze swoim zwyczajem nie omieszkała nacisnąć na odcisk TVP, gdy tylko pojawiła się ku temu dogodna okazja. Trafiła w sedno?

Dawid Kubacki od wczoraj jest na ustach wszystkich kibiców sportów zimowych w Polsce! Zawodnik z Nowego Targu wywalczył brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich, które odbywają się właśnie w Chinach.

Sukces ma wielu ojców, a jednym z nich chciałoby być również TVP. Skąd ten wniosek? Trudno wyciągnąć inny po słowach wypowiedzianych przez wieloletniego komentatora tej stacji, czyli Przemysława Babiarza.

Tuż po zakończeniu wczorajszego konkursy komentator pozwolił sobie na następujące słowa: Z niezależnych od TVP powodów skoki nie cieszyły się ostatnio wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efekt! Włączajcie telewizory, dzwońcie do rodziny i sąsiadów, mamy medal! 

Trzeba przyznać, że 58-letni komentator mocno stracił kontakt z rzeczywistością i odleciał nie mniej, niż propaganda, z którą od dłuższego czasu mamy do czynienia w tej stacji. W sieci oczywiście natychmiast zaczęła się burza, a swoje trzy grosze dorzuciła tradycyjnie Kinga Rusin.

Dziennikarka, która od kilku tygodni przebywa na Kostaryce, również chciała pogratulować Dawidowi Kubackiemu niesamowitego, historycznego sukcesu. Przy okazji w inteligentny sposób nawiązała do wypowiedzi Babiarza i dodała odpowiednie hasztagi.

Poranna kawa z iguaną☕️🦎 ps. Trzymaliśmy z Markiem mocno kciuki za naszych skoczków! Gdyby nie my i tvp to by się nie udało😜. #brawodawidkubacki🇵🇱 #OlimpiadęOglądamTylkowEurosport 💪🏻

W sedno?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Zaskakujące wyznanie Dody: „Widzicie nieszczęśliwą, zagubioną , wystraszoną i samotną osobę”

Wiktoria Gąsiewska pozuje bez bielizny. Fani pieją z zachwytu