w ,

Kim Kardashian zagra w najnowszym sezonie „American Horror Story”! U jej boku pojawi się plejada gwiazd

Kim Kardashian, American Horror Story - fot. Instagram @kimkardashian
Kim Kardashian, American Horror Story - fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian lada chwila zadebiutuje w najnowszej, dwunastej odsłonie American Horror Story! W obsadzie znalazła się cała plejada gwiazd. Kogo jeszcze zobaczymy?

Kim Kardashian to najpopularniejsza amerykańska celebrytka, która była skazana na sukces już od najmłodszych lat. Jej ojciec, Robert Kardashian, był szanowanym prawnikiem w Los Angeles, a co za tym idzie, posiadał liczne koneksje. Zapewnił córkom świetny start w przyszłość, co skrupulatnie wykorzystały, obracając się wśród przedstawicieli świata show-biznesu. Kim w przeszłości przyjaźniła się z Paris Hilton, z którą regularnie imprezowała. Choć już wtedy było o niej głośno, największą popularność przyniosła jej jednak sekstaśma z 2007 roku. Nagrana podczas łóżkowych zabaw z wokalistą Rayem J. zaczęła regularnie pojawiać się na pierwszych stronach gazet.

Wiele osób po tej sytuacji usunęłoby się w cień, ale nie Kardashianka. Wywęszyła, że to jej pięć minut i już kilka miesięcy później doczekała się własnego reality show: Z kamerą u Kardashianów, które przez kilka kolejnych lat emitowane było na antenie E!. W tym czasie Kim zyskała ogromną popularność, dzięki której dorobiła się ponad 350-milionowej rzeszy fanów oraz góry pieniędzy. Choć z pewnością mogłaby nie pracować do końca życia, nie składa broni i już wkrótce zacznie się realizować jako aktorka.

Kim Kardashian zagra w American Horror Story

Celebrytka nie zwalnia ani na chwilę. 42-latka jest matką czwórki dzieci, których doczekała się w trakcie małżeństwa z Kanye Westem. Obecnie prowadzi kilka intratnych biznesów, a w międzyczasie kształci się na prawniczkę. Choć jej grafik pęka w szwach, zgodziła się przyjąć propozycję gry w American Horror Story.

Kim miała okazję grać już w kilku mniej lub bardziej znanych produkcjach, ale żadna z nich nie dorasta do pięt jednemu z najgłośniejszych seriali w historii amerykańskiej telewizji. Zdjęcia do 12. sezonu ruszają dopiero latem, ale już teraz udało nam się dotrzeć do kilku ważnych informacji.

Najnowsza edycja AHS będzie nosiła tytuł Delicate, a scenariusz oparty jest na cudzym pomyśle, co będzie prawdziwą nowością. Za inspirację do serialu posłużyła książka Danielle Valentine pt. Delicate Condition, który trafi do sprzedaży w sierpniu. Dotychczas wiadomo, że będzie przedstawiał on historię kobiety przekonanej o tym, że złowieszcza istota uniemożliwia jej zajście w ciążę.

Kim jest jedną z największych i najjaśniej świecących gwiazd telewizyjnych na świecie i cieszymy się, że możemy powitać ją w rodzinie AHS […] Emma i ja jesteśmy bardzo podekscytowani — czytamy w oświadczeniu, które Ryan Murphy, producent wykonawczy, przesłał The Hollywood Reporter.

Jak zdradził Murphy, scenarzystka specjalnie napisała dla niej rolę:

Halley Feiffer napisała zabawną, stylową i ostatecznie przerażającą rolę specjalnie dla Kim, a ten sezon jest ambitny i niepodobny do niczego, co do tej pory zrobiliśmy

Fani celebrytki byli zaskoczeni, gdy podzieliła się z nimi tą informacją i wprost nie dowierzają w to, że zobaczą idolkę w tym serialu. Trzeba przyznać, że to będzie dla nich prawdziwa gratka, ponieważ u jej boku pojawi się Emma Roberts, którą widzowie z pewnością kojarzą ją z poprzednich sezonów. Aktorka po raz pierwszy zagrała w American Horror Story: Sabat, a następnie we Freak Show, Kult, Apokalipsa oraz 1984.

Szykuje się prawdziwy hit?

@pantofelek.pl Będzie hit? 🧐🤔 #greenscreenvideo #newstok #kimkardashian #pantofelekpl ♬ Peeling speed up – x.speed.song.xx
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maria Jeleniewska - fot. Instagram @jeleniewska

20-letnia Jeleniewska na TikToku dorobiła się FORTUNY! Kupiła TRZY mieszkania w HISZPANII. „Kiedyś nie miałam prawie nic”

Michał Jesionowski - fot. Screenshot YouTube @Milosnicy4Kolek

Michu z kanału „Miłośnicy czterech kółek” w szokującym wyznaniu. Był szykanowany i zastraszany! „Będę niszczony jak Pan Durczok”