w

Kierowca potrącił 13-latkę na przejściu dla pieszych w Morawicy i uciekł. Po badaniach okazało się, że dziewczynka jest… pijana

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @angrysibarit
Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @angrysibarit

To kolejny dowód na to, że niektórzy ludzie są szalenie nieodpowiedzialni. Kierowca potrącił 13-latkę w Morawicy, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia, zostawiając ją na środku drogi. Najbardziej jednak szokują wyniki badań dziewczynki…

W sobotę 27 sierpnia około godziny 20.40 w Morawicy doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca potrącił 13-latkę przechodzącą na drugą stronę ulicy, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak podaje portal echodnia.eu, policji udało się już ustalić, że poruszał się z Woli Morawieckiej w kierunku Bilczy i przed przejściem dla pieszych zaczął wyprzedzać pojazd, który zatrzymał się, by przepuścić dziewczynkę.

Z naszych ustaleń wynika, że przed przejściem dla pieszych zatrzymał się samochód, aby przepuścić przechodzącą przez pasy 13-latkę. W tym momencie wyprzedziło go inne auto i potrąciło dziewczynę. Poszukujemy sprawcy tego zdarzenia i samochodu, którym kierował  — przekazał podinspektor Kamil Tokarski, rzecznik świętokrzyskiej policji.

Potrącił 13-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że dziewczynka była pijana

Świadkowie powiadomili służby o tym zdarzeniu. 13-latka z urazem nogami oraz ogólnymi potłuczeniami została przetransportowana do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że w chwili wypadku dziewczynka była pijana! W organizmie miała ponad 1,2 promila alkoholu.

Obie strony nie pozostaną bezkarne. Jak przekazał rzecznik świętokrzyskiej policji, o wszystkim zostanie poinformowany sąd rodzinny.

Jeszcze nie tak dawno temu pisaliśmy o 15-latce, która nieprzytomna leżała na molo, ponieważ miała blisko 5 promili alkoholu we krwi. Myślicie, że istnieje jakiś sposób, by skutecznie zniechęcić nastolatków do sięgania po alkohol?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe - fot. Pexels @VH S

Horror w Warszawie. Nastolatka wpadła w szał w autobusie miejskim. Krzyczała, że ma HIV i chlapała ludzi własną krwią!

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska - fot. Instagram @maciej_dowbor

Maciej Dowbor tylko wrócił do Polski i wpadł w tarapaty. Utopił drogie BMW na środku drogi! „Ulica zamieniła się w głębokie na pół metra jezioro”