w

SuperSuper

Katarzyna Skrzynecka utarła nosa Miszczakowi i pojawiła się w studiu TVN. „To zdecydowanie mój dzień!”

fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka przez niemal dekadę związana była z Polsatem, lecz w dniu, w którym Edward Miszczak prezentował wiosenną ramówkę stacji, Skrzynecka pojawiła się u konkurencji i brylowała w programie „Dzień Dobry TVN”.

Katarzyna Skrzynecka najpierw wygrała w Polsacie pierwszą edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo”, a następnie spełniała się w roli jurorki i od drugiej edycji programu oceniała występy kolegów i koleżanek z branży.

Niedawno, po przejściu do stacji Edwarda Miszczaka, gwiazda „TTBZ” zaskoczyła fanów i poinformowała, że po dziewięciu latach straciła swoją posadę i już nie będzie częścią popularnego show Polsatu. Skrzynecka zapewniła, że nie ma żalu i rozumie zmiany, jednak nie ukrywa, że będzie tęsknić za programem.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” – pisała na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w studiu TVN

Teraz Katarzyna Skrzynecka niespodziewanie pojawiła się w konkurencyjnej stacji i w wyraźnie dobrym humorze gościła w programie „Dzień dobry TVN”. Gwiazda opowiedziała o spektaklu w Teatrze Capitol oraz recepcie na długotrwały związek, a także opublikowała kilka zdjęć ze studia na swoim Instagramie.

Dziś podobno jest Dzień Pozytywnego Myślenia. Tak! To zdecydowanie mój dzień! Przez większość mojego życia jestem chodzącą endorfiną! A na tych zdjęciach czuję się jak zimowa reklama gorącej czekolady i nie chodzi tu jedynie o kalorie, zapewniające mi szeroki zad, tudzież bezpieczne odbojniki od frontu. Pogodna i z poczuciem humoru na własny temat – nie należy mylić z infantylna – napisała.

W programie na Skrzynecką czekała także wyjątkowa niespodzianka, ponieważ w pewnym momencie w śniadaniówce wyświetliło się nagranie z udziałem Piotra Gąsowskiego, który w geście solidarności z Kasią postanowił odejść z „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor nie mógł osobiście pojawić się w studiu, bo przebywa obecnie na wakacjach.

Poranek i miłe zaproszenie do „Dzień dobry TVN” okazało się dla mnie porankiem pełnym nieoczekiwanych wydarzeń i  niespodzianek. Rozmawialiśmy w programie m.in. o spontaniczności w życiu, sprawianiu sobie czasem nieoczekiwanych niespodzianek, radości, upominków bez okazji […] Aż tu nagle, spontanicznie, w programie pojawiła się dla mnie niespodzianka. Cudna niespodzianka, której bym nie wymyśliła. Bardzo sentymentalna, bardzo serdeczna, dziękuję wam za ten filmik – powiedziała.

Na nagraniu Gąsowski nazwał „Dzień dobry TVN” swoją ulubioną śniadaniówką i przekazał, aby Skrzynecka „nie mówiła za dużo”.

Dzień dobry TVN, dzień dobry państwu przed telewizorami, dzień dobry prowadzącym i dzień dobry Kasiu. Bardzo się cieszę, że widzę cię w mojej ulubionej telewizji śniadaniowej. Niestety, nie mogłem pojawić się osobiście, bo jestem, jak widzicie, w ciepłym miejscu, a konkretniej na Florydzie. Kasiu, za dużo nie mów, bo wiesz. Całuję cię prosto w serducho. Wszystkiego dobrego – zwrócił się do przyjaciółki.

Myślicie, że dla Katarzyny Skrzyneckiej znalazłoby się miejsce w stacji?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sebastian Fabijański - Fot. YouTube (Screenshot)

Sebastian Fabijański odpalił na konferencji Fame MMA: „Macie może jakiś rulonik, to bym sobie wciągnął jedną [kreskę]”

Kinga Rydz - fot. screenshot www.siepomaga.pl/kinga

Dramat 17-miesięcznej Kingi z Olsztyna. Chora na SMA dziewczynka została wykluczona z refundacji. „Jestem bezradny”