w

Katarzyna Cichopek przeszła operację! Lekarze musieli założyć sporo szwów. „Niewiele jestem w stanie zrobić”

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek coraz aktywniej udziela się w mediach społecznościowych. Właśnie przekazała, że przeszła operację i pokazała olbrzymi opatrunek. Jak się czuje?

Katarzyna Cichopek to aktorka, która związana jest z Telewizją Polską od przeszło 20 lat. Jako nastolatka zadebiutowała w M jak miłość i w krótkim czasie odniosła sukces. Z produkcją związana jest od pierwszego odcinka i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. W ostatnim czasie przeżywa renesans. Regularnie otrzymuje nowe oferty współpracy, a także dołączyła do obsady Pytania na śniadanie i trzeba przyznać, że świetnie odnajduje się w tej roli.

Niestety sukces w życiu zawodowym nie idzie w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Ostatnio wraz z Marcinem Hakielem poinformowali o zakończeniu małżeństwa. Wieść ta w ekspresowym tempie obiegła media i wprawiła fanów pary w osłupienie. Zainteresowani nie zdecydowali się wyjaśnić, co przyczyniło się do rozpadu ich związku. W jednym z ostatnich wywiadów Cichopek powiedziała, że nie będzie komentować swojej sytuacji rodzinnej.

Nie komentuję naszego rozstania. Wszystko, co miałam do powiedzenia, znajduje się w oświadczeniu — powiedziała Party.

W ostatnim czasie aktorka nieco ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych. Wiele wskazuje na to, że to nie rozstanie miało wpływ na podjęcie takiej decyzji.

Katarzyna Cichopek miała operację

Cichopek od kilku lat jest bardzo aktywna na Instagramie. Nie tylko pokazuje, jak wygląda jej codzienność, ale i swój profil traktuje, jako dodatkowe źródło dochodu. Firmy zabiegają o to, by promowała ich produkty, tym bardziej że jej konto obserwuje ponad pół miliona internautów.

W ostatnim czasie udostępniała wpisy sponsorowane. Na story zdecydowała się pokazać, jak obecnie wygląda jej codzienność. Wspólnie z córką zabrała się za przygotowanie ciasteczek czekoladowych. Przy okazji zdradziła, że pomoc Helenki jest nieoceniona, ponieważ ona ma problemy z ruchomością dłoni. Okazało się, że w ubiegłym tygodniu przeszła operację.

A my dzisiaj robimy ciasteczka czekoladowe. Ja niewiele jestem w stanie zrobić, ponieważ w zeszłym tygodniu miałam operację ręki. Nie będę wam pokazywała, ale mam rozkrojoną łapkę i szwy.

W dalszej części nagrania zapewniła fanów, że czuje się już dobrze.

Wszystko jest okej, więc się nie martwcie – dodała.

Katarzyna nie zdradziła jaki zabieg przeszła, jednak pokazała ogromny opatrunek na nadgarstku. Faktycznie cięcie zostało wykonane w takim miejscu, że z trudem może ruszać ręką. Z pewnością lada chwila wróci do dawnej formy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anonymous, Władimir Putin

Putin próbował włamać się na strony Anonymous! „G*wniana robota”. Hakerzy w odpowiedzi udostępnią dane, które „zdmuchną Rosję”

Barbara Kurdej-Szatan

Będzie awantura! Raper ostro podsumował Basię Kurdej-Szatan. Nie uwierzycie, co o niej powiedział