w

Kasia Moś była dwukrotnie zaręczona, ale nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu. Teraz smutno przyznaje: „Chyba się nikomu nie podobam”

Kasia Moś - fot. Instagram @kasiamos_official
Kasia Moś - fot. Instagram @kasiamos_official

Kasia Moś w show-biznesie obecna jest od lat, ale wciąż niewiele wiemy na jej temat. Przy okazji ostatniej wizyty w Dzień dobry TVN zdobyła się na szczere wyznanie. Dlaczego dotychczas nie założyła rodzina?

Kasia Moś urodziła się 3 marca 1987 roku w Rudzie Śląskiej. Zanim zaczęła robić karierę solową, współpracowała z takimi zespołami jak: Stetsons, Big Band Lotharsi oraz The Fire. W końcu w 2002 roku dostrzegł ją Robert Janson. Po wysłuchaniu jej pierwszego muzycznego demi postanowił dać jej szansę i wesprzeć jej karierę. W 2006 roku wystąpiła w preselekcjach do Eurowizji, podczas których zaśpiewała utwór I Wanna Know. Ostatecznie rywalizację ukończyła na 10. miejscu.

Nie potraktowała tego niepowodzenia jako porażki i jeszcze ciężej pracowała na swój sukces. W 2011 roku wyjechała do Los Angeles, a tam przypadek zarządził, że przed nią stanęła życiowa szansa. Wystartowała w przesłuchaniach organizowanych przez Robin Antin, która założyła The Pussycat Dolls. Później zagrała koncert w klubie Johnny’ego Deppa – Viper Room. Choć dostała tylko półroczny kontrakt, w tym czasie współpracowała m.in. z Kelly Osbourne, Carmen Electrą i Evą Longorią. Po powrocie do Polski zgłosiła się do Must Be the Music. Tylko muzyka, w którym zajęła 3. miejsce. W 2015 ponownie zaśpiewała w preselekcjach do Eurowizji i tym razem zajęła 6. miejsce. Dwa lata później wreszcie odniosła długo wyczekiwany sukces — pojechała reprezentować Polskę na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie. Na tamtejszej scenie wykonała utwór Flashlight, który zapewnił jej 22. lokatę w finale.

Kasia Moś była dwukrotnie zaręczona

O dorobku Kasi Moś można pisać godzinami, ale o jej życiu prywatnym dotychczas wiedzieliśmy niewiele. Dopiero przy okazji ostatniej wizyty w studio Dzień dobry TVN otwarcie przyznała, że bardzo chciałaby zostać żoną i mamą, ale jak dotąd nie udało jej się tego marzenia spełnić. Powodem jest niepowodzenie w związkach.

Jeszcze nie tak dawno w mediach głośno było o tym, że Moś i Maciej Malinowski zerwali zaręczyny. W najnowszym wywiadzie wyszło na jaw, że tak naprawdę… rozstali się już 3 lata temu. Mimo to nadal przechowuje pierścionek, który od niego otrzymała.

To jeszcze nigdy nigdzie nie padło, ale rozstaliśmy się już 3 lata temu. Maciek ma nową dziewczynę i jest bardzo szczęśliwy. Nadal mam pierścionek.

Później jeszcze bardziej zaskoczyła fanów — zdradziła, że po ich rozstaniu była w kolejnym związku i również tym razem partner poprosił ją o rękę!

[…] Najlepsze jest to, że później też byłam zaręczona. I też mam ten pierścionek. Chodzi o zupełnie inną historię, ale myślę, że zostanie w mojej rodzinie […] Chciałabym mieć dziecko i rodzinę, ale jeszcze nie spotkałam właściwej osoby… Ja się chyba nikomu nie podobam

Niestety i to uczucie się wypaliło. W końcu, po tych dwóch niepowodzeniach, straciła dawną siłę i postanowiła skorzystać z pomocy psychologa.

Zawsze mi się wydawało, że jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, trudno jest mnie zranić. Wydawało mi się, że jestem na tyle mądra, że niektóre rzeczy się nie wydarzą, a się wydarzyły […]. Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek trafię do psychologa. Jak człowiek zakręci się w swojej winie i w nienawiści do własnej osoby, to ciężko z tego wyjść. Chodziłam do psychologa i miałam epizod z lekami

Wiedzieliście o tym?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Edward Miszczak - fot. AKPA

Edward Miszczak wprowadza kolejne zmiany w Polsacie. Na antenie pojawi się pikantne show, które poprowadzi dawno niewidziany celebryta!

Katarzyna Pakosińska - fot. AKPA

Katarzyna Pakosińska straciła ciążę. W osobistym wyznaniu opowiedział o tym trudnym doświadczeniu. „Stała się najstraszniejsza rzecz”