w

Julia Wieniawa otworzyła się na temat relacji rodzinnych. Pierwszy raz wspomniała o swoich DWÓCH ojcach

Julia Wieniawa, Konrad Wieniawa, fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa, Konrad Wieniawa, fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa cieszy się ogromną popularnością, jednak niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, a już tym bardziej o rodzicach. Z tego też względu mało kto wiedział, że ma… dwóch ojców. Jak to?!

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Na szklanym ekranie debiutowała w 2013 roku rolą Pauli w serialu Rodzinka.pl. Niemal od razu zyskała grono wiernych fanów, którzy od tamtej pory śledzą przebieg jej kariery. Miała okazję pracować m.in. na planie zdjęciowym pierwszego polskiego horroru pt. W lesie dziś nie zaśnie nikt, a także w czarnej komedii Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, dostępnej na platformie Netflix.

Mimo że Julia ma na swoich barkach wiele obowiązków, nie przeszkadza jej to w realizacji prywatnych marzeń. Od ponad półtora roku jest w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim, z którym nawet zdecydowała się zamieszkać. Starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, a kilka razy do roku jeżdżą na wspólne wakacje. To jednak niejedyna ważna osoba w jej życiu.

Julia Wieniawa ma dwóch ojców

Wieniawa niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, a już tym bardziej o rodzinie. Od czasu do czasu chwali się w sieci zdjęciami z mamą, która jest też jej menadżerką. Łączą je bardzo bliskie relacje. W wywiadzie dla Gali wyznała, że może na nią liczyć w każdej sytuacji.

Role menedżerki i mamy się przeplatają. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę — mówiła.

O ile posiadamy szczątkowe informacje o pani Marcie Wieniawie-Narkiewicz, o tyle Julia niechętnie opowiada o swoim ojcu. Biologiczny tata aktorki ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Grafiki. Następnie kontynuował naukę na ASP w Poznaniu, gdzie zdobył wykształcenie pedagogiczne. Córka jest z niego niezwykle dumna i przyznaje, że to po nim odziedziczyła talent.

Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu — powiedziała Gali.

Ostatnio, w rozmowie z Party, wyznała, że w rzeczywistości ma dwóch ojców, ponieważ drugi partner jej mamy jest jej bardzo bliski.

Mam z nim bardzo dobre kontakty, jak i ze swoim ojcem biologicznym, ja całe życie mówię, że mam dwóch ojców i koniec. Z moim ojczymem wychowałam się w jednym domu!

O ile rozwód jest dla dzieci bardzo trudnym przeżyciem, tak jak i ciągłe podróże między jednym a drugim domem, o tyle Wieniawa wyznała w Tańcu z Gwiazdami, że mimo wszystko jest zadowolona z tego, jak ukształtowało się jej życie.

Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw chyba nie mają za lekko. Szczególnie jak byłam mała to nie było łatwe jeździć od mamy do taty, od taty do mamy, ale teraz doceniam te dwa światy, bo to są dwa zupełnie inne światy. Mimo dwóch domów, mimo rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą.

Zobacz też: [ZDJĘCIA] Julia Wieniawa przez cały rok może czuć się jak na wakacjach. Swój olbrzymi apartament urządziła w iście balijskim stylu

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Jacek Kurski, Eurowizja 2022, fot. AKPA

Eurowizja 2022. Państwa wplątane w aferę z wynikami głosowania chcą zbojkotować konkurs! Polska zajęła stanowisko w tej sprawie

Książę Karol, księżna Camilla, fot. Instagram @clarencehouse

Książę Karol i księżna Camilla zagrali w popularnym serialu! Do sieci wyciekły zdjęcia z planu zdjęciowego. Spektakularny debiut