w ,

Joe Biden jechał rowerem, gdy nagle… Wypadek został nagrany! [VIDEO]

fot. Twitter screenshot

Joe Biden zaliczył wpadkę podczas sobotniej przejażdżki na rowerze niedaleko Rehoboth Beach. Jeden z butów prezydenta Stanów Zjednoczonych nie chciał wydostać się z noska do pedałów, co skutkowało groźnie wyglądającą wywrotką.

Joe i Jill Bidenowie obchodzą w ten weekend 45. rocznicę ślubu. Para postanowiła świętować tą okazję w letniej rezydencji w stanie Delaware.

Joe Biden skończył już 79 lata, ale nadal stara się zachowywać kondycję fizyczną. Jedną z ulubionych aktywności prezydenta jest jazda na rowerze.

W sobotę rano, 18 czerwca, Joe Biden postanowił wybrać się właśnie na przejażdżkę rowerem, aby skorzystać z pięknej pogody i trochę się poruszać.

Biden wywrócił się na rowerze

W trakcie przejażdżki niedaleko Rehoboth Beach doszło jednak do nieszczęśliwego wypadku. Gdy Joe Biden na swojej drodze zauważył grupę dziennikarzy i okolicznych mieszkańców, prezydent postanowił się na chwilę zatrzymać.

Dzień dobry” – powiedział przywódca USA.

Gdy Biden próbował zejść z roweru, jeden z jego butów nie chciał wypiąć się z pedału, czego nie przewidział prezydent. Rower przewrócił się, a Joe Biden wylądował na ziemi.

Wokół prezydenta natychmiast pojawili się ochroniarze Secret Service, którzy pomogli mu wstać.

Nic mi nie jest, nic mi nie jest” – przekonywał agentów Biden.

Według obecnych na miejscu dziennikarzy Biden nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń. Pewna rolę w tym mogły odegrać kask i rękawiczki, które prezydent miał na sobie.

Po udzieleniu odpowiedzi na kilka krótkich pytań Biden ponownie wsiadł na rower i odjechał.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wstrząsająca sytuacja w Wielkopolsce. Zwyrodnialec ŻYWCEM zakopał małe pieski

Polak zabił synka - fot. screenshot Twitter @PoliceScotland

Łukasz Cz. w brutalny sposób zabił dwuletniego Julka. To była zemsta na jego matce za rozstanie. „On chciał, żebym cierpiała i osiągnął swój cel”