w

Joanna Opozda zdradziła, czy po rozstaniu z Antkiem Królikowskim ktoś skradł jej serce. „Mam nową miłość…”

fot. AKPA

Od rozstania Joanny Opozdy z Antkiem Królikowskim minęło już kilka miesięcy. Aktorka nie ukrywa jednak, że jej serce jest obecnie zajęte. „Mam nową miłość” – podkreśliła.

Joanna Opozda wraz z Antkiem Królikowskim zdawali się tworzyć zgraną parę. Rok temu postanowili zabrać ślub, a chwilę później oznajmili, że spodziewają się dziecka. Ciąża była dla Joanny trudnym okresem. Pojawiały się u niej różne problemy zdrowotne, dlatego w tym czasie unikała publicznych wydarzeń, a nawet zniknęła na jakiś czas z social mediów.

Niestety, ich związek nie potrwał za długo i miał nieszczęśliwe zakończenie. Krótko przed narodzinami dziecka Opozda rozstała się z Królikowskim. Portal Pudelek jako pierwszy poinformował, że aktor spotykał się z inną kobietą.

– „Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupiał się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył” – zdradził wówczas informator portalu.

„Ja mam nową miłość”

Joanna Opozda po urodzeniu synka musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości i podołać licznym trudom, związanym między innymi z rozstaniem z mężem. Aktorka skupiła się głównie na wychowaniu małego Vincenta.

Przyciśnięta przez problemy życiowe Opozda dość szybko wróciła do pracy, choć jak wyznała w ostatnim wywiadzie dla „WP Gwiazdy”, zupełnie inaczej wyobrażała sobie pierwsze miesiące bycia mamą. Podkreśliła, że nie miała w planach tak szybko wracać do pracy przed kamerami.

Nie chciałam tego. Planowałam zupełnie inaczej, ale nie ma czego planować, jak widać. Chciałam ten rok pobyć w domu z synem i myślałam, że może, po dwóch latach wrócę do pracy. Musiałam wrócić bardzo szybko. Nie, że chciałam, ale musiałam – powiedziała.

Joanna Opozda i Antek Królikowski czekają obecnie na rozwód. Jak zdradziła aktorka, na razie nie interesuje ją poszukiwanie kolejnej miłości, choć od rozstania minęło już sporo czasu. Asia wyznała, że aktualnie całe swoje serce poświęca swojemu synowi.

To nie jest odpowiedni czas. Ja nawet się nad tym nie zastanawiam. Nie mam czasu. Zresztą ja mam nową miłość. Jest nią mój syn i ona w zupełności mi wystarcza. Nie czuję się samotna. Zawiodłam się bardzo na miłości(…) Muszę przepracować pewne rzeczy, żeby na nowo się otworzyć tłumaczy.

fot. Instagram
fot. Instagram

Źródło: WP Gwiazdy

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Doda odwiedziła swoją mamę. Fani programu są wzruszeni. „Ostatnie spojrzenie łamie serce” [VIDEO]

Monika Brodka opublikowała nagie zdjęcie! Pokazała wielki tatuaż na lędźwiach [ZDJĘCIA]