w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Joanna Krupa rozstała się z mężem?! Aż trudno uwierzyć, jak go nazwała! Szybko ucięła temat dotyczący ich relacji

Joanna Krupa, Douglas Nunes - fot. Instagram @joannakrupa
Joanna Krupa, Douglas Nunes - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa w 2018 roku wyszła za mąż za Douglasa Nunesa. Od dawna było wiadomo, że w ich związku nie układa się najlepiej. W ubiegłym roku przekazała, że uczęszczają na terapię dla par. W najnowszym wywiadzie szybko ucięła temat ich związku, ale to, co powiedziała o partnerze, daje do myślenia.

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych modelek w Polsce, choć największe sukcesy zawodowe odnosiła w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędziła niemal całe życie. W ojczyźnie zyskała rozgłos dzięki programowi Top Model, którego jest jurorką. Oprócz tego angażuje się w akcje charytatywne i robi wiele dobrego dla zwierząt.

O ile nie może narzekać na pracę, o tyle w jej życiu prywatnym nie zawsze było kolorowo. W przeszłości była związana z Romainem Zago, z którym wzięła ślub 13 czerwca 2013 roku. Niestety nie układało im się najlepiej i już 4 lata później sfinalizowali rozwód. Przyczyną był całkowity rozpad pożycia małżeńskiego. Krótko po tym jej serce skradł Douglas Nunes. Zakochani zaręczyli się w marcu 2018 roku, a kilka miesięcy później wzięli ślub — najpierw cywilny, później kościelny. Zdawali się tworzyć naprawdę zgrane małżeństwo, którego owocem jest 3-letnia Asha-Leigh.

Choć w jednym z ostatnich wywiadów Krupa zapewniała, że marzy o powiększeniu rodziny i wkrótce planuje rozpocząć starania o dziecko, teraz media obiegły niepokojące wieści. Czyżby jej związek się rozpadł?

Joanna Krupa rozstała się z mężem?

Niemal każde małżeństwo przechodzi mniejsze lub większe kryzysy, ale bardzo często można je zażegnać. Joanna i Douglas w sierpniu 2022 roku zaczęli uczęszczać na terapię dla par, by uratować związek.

Związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo. Czasem, jak ktoś się rozwodzi, to ludzie nie chcą już nad tym pracować, a trzeba pracować. Wiadomo, że jak ktoś się poddaje, to nie wyjdzie. Ale jeżeli ludzie mają miłość i coś, co ich łączy, to powinni próbować — mówiła w ubiegłym roku Pudelkowi.

W tym samym czasie modelka przyznała, że zapomniała o rocznicy ich ślubu oraz że przestali chodzić na randki. Mimo to od czasu do czasu wrzucała do sieci zdjęcia z mężem oraz gorąco go wspierała, gdy zdecydowała się nieść pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Wiele wskazuje jednak na to, że nawet specjalistyczna pomoc nie zdołała uratować ich małżeństwa. Tak przynajmniej sugeruje magazyn Viva!, ponieważ Krupa w ostatnim wywiadzie nazywała Nunesa ojcem swojego dziecka. Dziennikarz od razu zwrócił na to uwagę i zaczął dopytywać ją o męża.

Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka — wyjaśniła.

Zaraz po tym dodała, że nadal mieszkają razem, ale zaczęła rozglądać się za domem dla niej i Ashy.

Teraz szukam miejsca dla mnie i dla Asi, żeby nie wybierać hoteli, a móc przyjeżdżać do swojego domu. […] Chcę, żeby był tam ogródek dla malutkiej, blisko bezpieczne przedszkole i pociągi, bo córeczka bardzo je lubi. […] Moim marzeniem jest, żeby przez sześć miesięcy mieszkać w Polsce, a sześć w Los Angeles. Ale niestety nie decyduję sama. Asha ma jeszcze ojca — skwitowała.

Jurorka Top Model nie potwierdziła wprost, że jej związek się rozpadł, niemniej jednak jej słowa zasiały ziarnko niepewności. To trochę dziwi, ponieważ właśnie dzisiaj wyszło na jaw, że wraz z Ewą Chodakowską poprowadzi program dla małżeństw z długim stażem. Myślicie, że faktycznie rozstała się z Douglasem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Krupa, Ewa Chodakowska - fot. screenshot DDTVN, Instagram @chodakowskaewa

Wyciekły kulisy tajnego projektu TVN. Joanna Krupa i Ewa Chodakowska połączą siły! Razem odmienią życia polskich par

Magda Gessler, Kuchenne rewolucje - fot. facebook @Barbara.Obrochtowka, Gałązka/AKPA

Nie żyje bohaterka „Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler w wyciskających łzy słowach żegna góralkę. „Pamiętam ją doskonale…”