w

Jessica Ziółek zaprezentowała nowego partnera!

fot. Instagram / jessica_ziolek

Jessica Ziółek, to była partnerka Arkadiusza Milika, z którym 26-latka była przez prawie dziesięć lat w związku. Ponadto para była zaręczona, ale w ostateczności doszło do rozłąki. W kuluarach mówiło się, że była wybranka napastnika ma już partnera. Wraz z początkiem roku Ziółek oficjalnie potwierdziła te spekulacje i zaprezentowała w sieci swojego chłopaka.

Rozpoczęcie 2022 roku to również oficjalne zaprezentowanie partnera Jessiki Ziółek. Jak się okazało – jej wybrankiem jest Miłosz Mleczko. To 22-latek urodzony w Gorlicach, a więc młodszy od swojej kobiety. Jest on bramkarzem Lecha Poznań, jednak o wiele częściej występuje w rezerwach klubu z Wielkopolski.

Para Sylwestra obchodziła w Dubaju. Na załączonych zdjęciach z Instagrama widzimy, że obchody Nowego Roku były bardzo udane. Trudno nie dostrzec namiętnego pocałunku. Zdjęcia dodał również Mleczko, a opisy są takie same. „Happy New Year” – „Szczęśliwego Nowego Roku”.

Tak więc po prawie roku, bo dokładniej to w lutym sieć obiegły informacje, że Milik i Ziółek nie są już razem – kobieta urodzona w Siemianowicach Śląskich pochwaliła się swoim nowym partnerem. Jednak to, jak długo miłośniczka mody spotyka się z bramkarzem poznańskiego Lecha, nadal pozostaje tajemnicą.

Co sądzicie o tym związku?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Ziółek (@jessica_ziolek)

Źródło: Instagram / jessica_ziolek / milosz.mleczko

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Jacek Kurski opublikował wyniki oglądalności „Sylwestra marzeń”! Kosmiczne wyniki!

Półnaga Kinga Rusin składa ostre noworoczne życzenia: „Oby rok 2022 przyniósł koniec i jednej i drugiej zarazy! „