w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Jerzy Połomski był GEJEM?! Z partnerem ukrywali się latami, by nie drażnić opinii publicznej

Pogrzeb Jerzego Połomskiego - fot. Kurnikowski/AKPA
Pogrzeb Jerzego Połomskiego - fot. Kurnikowski/AKPA

Jerzy Połomski od lat miał żyć w samotności, tymczasem na jaw wyszły zaskakujące fakty. Okazuje się, że wokalista w rzeczywistości był gejem, a jego partnerem był znany aktor. O kim mowa?

Jerzy Połomski nie żyje. Informację o śmierci wybitnego artysty przekazała PAP jego menadżerka, Violetta Lewandowska. Wyjaśniła, że odszedł w jednym z warszawskich szpitali, do którego trafił z powodu infekcji.

Dzisiaj wieczorem w warszawskim szpitalu przy ul. Wołoskiej w Warszawie zmarł Jerzy Połomski. Był i niezwykłym artystą i niezwykłym człowiekiem. Wyjątkową osobowością. Wielki żal i wielka strata dla polskiej kultury — czytaliśmy w oświadczeniu.

Artysta od dłuższego czasu był w nie najlepszej formie. W 2018 roku zaczął mieć problemy ze słuchem, przez które musiał zawiesić działalność artystyczną. Latem 2021 roku na stałe zamieszkał w Domu Artysty Weterana w Skolimowie.

Jerzy Połomski był gejem?

Mimo że muzyk był obecny na scenie od kilku dekad i cieszył się ogromną popularnością, niechętnie opowiadał w wywiadach o swoim życiu prywatnym. Wiadomo było, że miał brata oraz siostrę, z którą był bardzo związany. Dopiero po jego śmierci wyszło na jaw, że miał bratanicę, która wraz z córką pojawiła się na jego pogrzebie. Panie były oburzone przebiegiem ceremonii żałobnej, ponieważ nikt do nich nie podszedł, by złożyć kondolencje.

Teraz na jaw wyszły kolejne fakty z życia Połomskiego. Pisarz Sławomir Koper nagrał ostatnio vloga z serii Historia z Koprem. W materiale wideo wyjaśnił, że w rzeczywistości wokalista był gejem.

W rzeczywistości Połomski był gejem, a opowieści o romansach z kobietami były rodzajem parawanu. W czasach jego największej popularności Polska nie była specjalnie tolerancyjnym krajem dla mniejszości seksualnych. […] Jak przystało na dżentelmena, nie chciał wchodzić w szczegóły, ale zawsze podkreślał, że Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie, a on sam miał bardzo kolorowe życie. Dlatego więcej plotkowano o jego wysokich obcasach i o peruce, której używał, gdy zaczął tracić włosy wyjaśnił.

Krótko po tym udzielił wywiadu Super Expressowi, w którym wyznał, że jego przyjaciółka pozostaje w bliskich relacjach z partnerem Jerzego! Okazuje się, że mężczyzna żyje i jest aktorem.

Moja przyjaciółka zna osobiście jego partnera życiowego. Dodam, że ten człowiek wciąż żyje i jest aktorem. Nie chcę ujawniać jego nazwiska, bo być może sobie tego nie życzy.

Połomski nigdy nie mówił o swojej orientacji, a już tym bardziej nie mógł ujawnić się za czasów Polski Ludowej, ponieważ mogło się to dla niego źle skończyć.

Połomski przez cały czas grał amanta, kobieciarza i uwodziciela. Jeżeli wtedy okazałoby się, że bożyszcze kobiet jest homoseksualistą, to jego pozycja dramatycznie by ucierpiała. PRL to nie był czas tolerancji obyczajowej. Gdyby się wtedy ujawnił, jego kariera mocno by przygasła lub nawet mogłaby się szybko zakończyć — dodał.

Poniżej możecie obejrzeć cały materiał wideo.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

11 komentarze

  1. Trudno się nie domyślić. Uroczy dżentelmen z dystansem. Żaden z niego amant, kobieciarz czy uwodziciel. Cieszę się, że nie był samotny do końca swoich dni i serdecznie współczuję straty jego partnerowi.

  2. A cóż to za sensacja!? To było jasne jak słońce że przystojny facet nie stroni od kobiet ot,tak z kaprysu tylko ewidentnie ma inną orientację seksualną! Ale klasa z jaką to zachował w tajemnicy daje do myślenia, bo jak świat światem geje byli są i będą! Natomiast nie każdy wywleka swoje życie prywatne i sprzedaje gazetom i telewizji każde swoje pierdnięcie! A czas na który przypadło jego życie był ,,jedynie słuszny” i faktycznie mogło mu to zaszkodzić! A tak..Mieliśmy Super Gościa,pięknie śpiewającego,otoczonego aurą tajemniczości!! Szacun!

  3. Jeśli nie mówię, że jestem hetero, to znaczy, że zachowuje to w tajemnicy ? To znaczy że nikt , kto nie chce robić wokół siebie szumu, nie biega po ulicy i krzyczy jestem hetero, jestem homo.puknijcie się w swoje koltunskie czoła.

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wiktor Zborowski, Maria Winiarska - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Screenshot Instagram @marysiawiniarska

Wiktor Zborowski i Maria Zborowska to jedno z małżeństw z najdłuższym stażem w show-biznesie. W czym tkwi ich sekret?

Marzena Kipiel-Sztuka - fot. Screenshot Dzień Dobry TVN @dziendobry.tvn.pl

Marzena Kipiel – Sztuka pochowała trzech partnerów. Bolesne doświadczenia sprawiły, że od lat boryka się z depresją. „To są takie rzuty”