w

Jeden z braci Jonas usłyszał diagnozę: RAK. Wokalista przekazał wieści ze szpitala. „Muszę przejść operację usunięcia tego GUZA” (WIDEO)

Kevin Jonas - fot. Instagram @kevinjonas
Kevin Jonas - fot. Instagram @kevinjonas

Internet obiegły przykre wieści. Kevin Jonas za pośrednictwem Instagrama poinformował, iż zdiagnozowano u niego raka. Aby zachęcić fanów do regularnych kontroli, opowiedział swoją historię. Co się dzieje?

Jonas Brothers to jeden z najpopularniejszych amerykańskich zespołów pop-rockowych. Wszystko zaczęło się od najmłodszego z braci, Nicka, który w wieku 6 lat oczarował profesjonalnego menadżera podczas wizyty… u fryzjera. Mężczyzna był pod wrażeniem jego wokalu i już niespełna rok później zaczął występować na Broadwayu. Wstępnie miał robić karierę solową, ale starsi bracia pomagali mu w tworzeniu utworów na jego płytę. Krążek nie zachwycił nowego prezesa Columbia Records, lecz gry zagrał z Kevinem i Joe piosenkę pt. Please Be Mine, kontrakt z wytwórnią mieli w kieszeni. W mig zyskali rozgłos i stali się idolami rówieśników z całego świata.

Nie bez powodu mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. W 2013 roku trio pokłóciło się, przez co ich zespół się rozpadł. Ich drogi rozeszły się jednak wyłącznie na kilka lat. 28 lutego 2019 ogłosili wielki powrót i już następnego dnia wypuścili singiel Sucker.

Kevin Jonas ma raka

Kevin Jonas jest najstarszym z braćmi. 36-latek jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie udało mu się zebrać blisko 5 milionów fanów. Na swoim profilu regularnie zamieszcza zdjęcia z koncertów, a od czasu do czasu pokazuje też kadry z życia prywatnego. Na najnowszym nagraniu zdobył się na osobiste wyznanie. Zakomunikował fanom, że zdiagnozowano u niego raka.

Dzisiaj poddaję się zabiegowi usunięcia raka podstawnokomórkowego mojej głowy. Tak, to prawdziwy mały rak skóry, który zaczął rosnąć

– zaczął.

W dniu, w którym nagrał wideo, przebywał w szpitalu, w którym lekarze usunęli z jego czoła groźny pieprzyk.

A teraz muszę przejść operację usunięcia tego guza, więc zaczynamy.

Na kolejnym ujęciu zakomunikował, że już po wszystkim i wybiera się do domu. Korzystając z okazji, postanowił zaapelować do swoich obserwatorów o to, by regularnie badali pieprzyki, ponieważ jak widać, nawet tak drobna zmiana, jak na jego czole, może okazać się rakiem.

Ludzie, koniecznie sprawdźcie te pieprzyki

– grzmiał.

Życzymy Kevinowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maja Ostaszewska - fot. Instagram @ostaszewskamaja_official, YouTube @Telewizja_Republika

Reporter zapytał Ostaszewską, co powie rodzinie żołnierza, który zginął na granicy. Nie wytrzymała: „Proszę mnie nie ATAKOWAĆ!” (WIDEO)

Chey Chalai - fot. TikTok screenshot @cheyssmilejourney

TikTokerce wyrwano WSZYSTKIE zęby w wieku dwudziestu lat! Posłuchała lekarza, przez którego nabawiła się jeszcze większych problemów