w ,

DramatDramat SuperSuper

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję nadchodzącej jesieni. „Ludzie będą ropieć”

fot. YouTube screenshot

Jasnowidz Jackowski w jednej ze swoich ostatnich transmisji na kanale YouTube przekazał, że miał koszmarną wizję dotyczącą nadchodzącej jesieni. Ostrzega on przed wydarzeniami, które mogą zostać określone jako „ohydny czyn ludzkości” oraz ciemnością i cierpieniem, które dotknie wiele osób, ponieważ „będą ropiały im części ciała”.

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce z wieloletnim doświadczeniem w wykonywanym zawodzie. Jasnowidz jako swoją specjalność określa poszukiwanie osób zaginionych i utrzymuje, że w ciągu kilku dekad pomógł rozwiązać kilkaset takich spraw.

Jackowski przyznaje, że jego wizje nie zawsze się sprawdzają, ale twierdzi, że skuteczność jego umiejętności wynosi około 80%. Jasnowidz posiada wierne grono śledzących jego przepowiednie fanów, ale również wielu sceptyków, którzy zwracają uwagę na niesprawdzające się wizje.

Jesienią dojdzie do tragicznych wydarzeń

W jednej z ostatnich wizji Jackowski opisał niepokojące sytuacje, które nawiedzą ludzkość już nadchodzącą jesienią. Jasnowidz podał także przybliżone miejsce, w którym może dojść do tragedii. W zatrważającym objawieniu Jackowski zobaczył, że we wrześniu lub październiku „świat zajdzie czernią, przechodzącą w niezdrową żółć, która może wynikać ze skażenia”.

Mimo że jest dzień, na świecie robi się ciemno, a potem z tej ciemności robi się żółto. Ciężko jest wskazywać termin jakikolwiek co do przyszłości, ale powiedzmy, że jest to wrzesień. W dzień robi się ciemno, a z tego ciemnego robi się żółto, niezdrowo żółto. Wydawać by się mogło, że robi się ciemno, a po ciemności wychodzi słońce żółte – to nie jest to. Czerń przeobrazi się w żółć, ale ta żółć nie będzie zdrowa. Może wrzesień, może październik, może przełom” – mówił Jasnowidz.

To zrobi wielki pożar, ale tak ogromny, że naprawdę będzie mowa o skażeniu nie tylko lokalnym, ale skażeniu wędrującym. Tak tego dużo będzie. A tam, gdzie to skażenie dojdzie, ludzie będą ropieć, będzie ropa na ludziach. Nie ropa naftowa, tylko będą ropieć. Będą mieli miejsca na ciele, które będą obłożone ropą, będą ropiały im części ciała” – przepowiada Jackowski.

„Ohydny czyn ludzkości”

Będzie się mówiło o ohydnym czynie ludzkości. To nie będzie globalne, ale będzie coś takiego, że będzie się mówiło o tym, że ludzkość zrobiła jedną z najohydniejszych rzeczy, jaką mogła zrobić” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz wskazał również miejsca, w którym może dojść do spełnienia wydarzeń z jego iście apokaliptycznej przepowiedni.

„Po tym czymś widzę owoce, które będą… Rozsądnie byłoby ich nie jeść. Ale przecież wrzesień i październik w naszym kraju to już nie owoce, to jest już jesień. To będzie miejsce, gdzie są jeszcze owoce: południe Europy, Bliski Wschód, tamte rejony, to tam jeszcze mogą być owoce” – dodał.

Źródło: YouTube ; Fakt ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dał 7-latkowi poprowadzić Ferrari - fot. Pixabay

Mądry inaczej tatuś wsadził 7-letniego syna za kierownicę Ferrari. Maluch pędził drogą szybkiego ruchu 225 km/h

Krystyna Pawłowicz wybrała się na wakacje z obstawą funkcjonariuszy SOP. Tak tłumaczy się z ochrony