w ,

Jakub Rzeźniczak leci do Izraela, by spotkać się z chorym synkiem. Chce przenieść Oliwiera do innej kliniki!

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień, fot. Instagram @magdalena___stepien, @jakubrzezniczak25
Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień, fot. Instagram @magdalena___stepien, @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak dotychczas milczał na temat synka, jednak okazuje się, że nie są mu obojętne jego losy. Z dala od blasku fleszy i ciekawskich spojrzeń gapiów udało mu się znaleźć placówkę medyczną specjalizującą się w leczeniu raka wątroby u dzieci. Czy Magdalena Stępień zgodzi się na jego propozycję?

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień uchodzili niegdyś za jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Poznali się przez portal społecznościowych i w krótkim czasie zapałali do siebie gorącym uczuciem. Niestety już po kilku miesiącach związku przestało im się układać i podjęli decyzję o rozstaniu. Wiele wskazywało na to, że połączyła ich prawdziwa miłość, ponieważ po krótkiej rozłące dali sobie drugą szansę. Nieco później poinformowali, że zostaną rodzicami. Fani z niecierpliwością czekali na informację o narodzinach ich wspólnej pociechy. Niestety nieoczekiwanie na chwilę przed porodem, piłkarz odszedł do innej kobiety, zostawiając ciężarną partnerkę samą.

Początki macierzyństwa nie były dla Magdaleny łatwe, jednak szybko się otrząsnęła i zaczęła żyć pełnią życia. Gdy wszystko szło zgodnie z jej planem, podczas rutynowych badań okazało się, że mały Oliwier jest ciężko chory. Rozpoczęła wyścig z czasem o życie chłopca.

Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie, byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę – nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby — relacjonowała w social mediach.

Od tamtego momentu toczy nieustaną walkę o zdrowie malca.

Jakub Rzeźniczak chce lecieć do synka

Choć zdrowie chłopca jest w tej chwili najważniejsze, jego rodzice regularnie pojawiają się na pierwszych stronach gazet, ponieważ nawet teraz nie potrafią dojść między sobą do porozumienia. Jeszcze jakiś czas tamu Magda zdradziła, że powoli zaczęli się dogadywać, jednak nie trwało to długo. Po tym, jak ujawniła, że dostaje na chłopca tylko 3 tysiące alimentów, opublikowała kolejne oświadczenie, w którym poinformowała, że rzekomo jest zastraszana przez byłego partnera.

Rzeźniczak stara się nie odpowiadać na zaczepki modelki, jednak po tym, co napisała, zdecydował się złożyć przed fanami krótkie wyjaśnienia. W komunikacie tłumaczył, że cały czas konsultuje przypadek chłopca z lekarzami w Polsce i dowiedział się, że mógłby kontynuować leczenie w Polsce. Potwierdził to też w rozmowie z Party.

Komunikacja między mną a Magdą jest na słabym poziomie. Dlatego wszystkie fakty medyczne poznaję dzięki rozmowom z kompetentnymi osobami, bo na medycynie się nie znam. Magda również. Polegam na ludziach, którzy mają wielkie doświadczenie. U nich szukam pomocy, z nimi się konsultuję — zdradził tabloidowi.

W czasie, gdy był jeszcze piłkarzem Legii Warszawa, poznał wielu lekarzy. Miał też okazję współpracować z fundacją, która pomaga dzieciom chorym na nowotwór. Dzięki niej być może już wkrótce udałoby się znaleźć dla Oliwiera miejsce w jednej z najlepszych placówek medycznych na świecie.

Nie poddaję się w walce o syna i teraz staram się o możliwość leczenia Oliwiera w najlepszym szpitalu onkologicznym dla dzieci – amerykańskim St. Jude`s Children’s Research Hospital w Memphis. Niestety o izraelskiej klinice, w której teraz leczony jest Oliwier, żaden z polskich specjalistów nie miał większej wiedzy — powiedział Party.

Z uwagi na to, że chłopiec przebywa za granicą, nie mogą spędzać ze sobą czasu. Jakub w związku z końcem sezonu piłkarskiego, planuje się odwiedzić Oliwiera w Izraelu.

21 maja kończę piłkarski sezon i chcę lecieć do Izraela — dodał.

Sportowiec ma poważne obawy co do tego, jak będzie przebiegać to spotkanie, ponieważ nie dogaduje się z byłą partnerką.

Nie wiem tylko, jak będzie ta wizyta wyglądała, bo Oliwier nie przebywa w szpitalu na stałe. Jeździ tam z mamą tylko na badania i podawanie leków – takie sesje lecznicze trwają do pięciu dni – a poza szpitalem jest z Magdą w hotelu – skwitował.

Myślicie, że Magda i Jakub dojdą do porozumienia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Maciej Orłoś, Paulina Koziejowska, fot. Instagram @paulina_koziejowska

Partnerka Macieja Orłosia opowiedziała o ich związku. Czy denerwuje się, gdy nazywają go jej dziadkiem?

Wadim Szyszymarin - fot. screenshot YouTube/ RAI

Pierwszy rosyjski żołnierz został SKAZANY za zabicie cywila! Sąd nie miał wobec niego litości