w

Jako dziewięciolatka została małą miss. Bez makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Paisley Langworthy od najmłodszych lat uczestniczyła w konkursach piękności i zyskała w nich sporą rozpoznawalność. Dziś 14-latka bez mocnego make-upu i wystylizowanych włosów wygląda jak zupełnie inna osoba. Poznalibyście ją?

Już od dłuższego czasu mówi się o dużej szkodliwości i negatywnym wpływie dziecięcych konkursów piękności na psychikę młodych dziewczynek, ale nadal nie brakuje chętnych do udziału w tego typu wydarzeniach.

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Paisley Langworthy od najmłodszych lat uczestniczyła w konkursach piękności, podczas których toczyła się zacięta walka o tytuł „najpiękniejszej”.

Dziewczynka szerszą rozpoznawalność zyskała w 2019 roku, kiedy to w wieku dziewięciu lat została mała miss. Jej zdjęcia wywołały wtedy poruszenie w sieci, a znacznej części internautów nie spodobało się, że Paisley pozuje w wyzywających strojach i mocnym makijażu.

Mimo krytyki, dopingowana przez rodziców Paisley dalej działa w branży i bierze udział we wszelakiej maści konkursach, które często wygrywa. 14-latka prowadzi także profil na Instagramie, na którym relacjonuje zarówno pokazy, jak i codzienność.

Na niektórych zdjęciach opublikowanych przez nastolatkę możemy zobaczyć, jak wygląda w dużo bardziej naturalnej odsłonie. Gdy Langworthy nie ma na sobie tony makijażu, doczepionych rzęs oraz natapirowanych włosów, aż trudno ją rozpoznać.

W którym wydaniu bardziej się Wam podoba?

fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wieniawa odpowiada na komentarz Anny Muchy o zarobkach kobiet. „To jest absurd k***a”

Słowa Sary James zabolały Polaków. Nastolatka z niczego się nie wycofuje. „Uważam, że nie powiedziałam nic złego”