w

Jacek Poniedziałek żył w miłosnym TRÓJKĄCIE! Przez wiele lat dzielił się partnerem z jego ŻONĄ. „Nasz związek mógłby trwać do dziś”

Jacek Poniedziałek - fot. Kurnikowski AKPA
Jacek Poniedziałek - fot. Kurnikowski AKPA

Jacek Poniedziałek jest znany ze szklanego ekranu. Aktor swój coming out ma dawno za sobą. Jednak w życiu miłosnym mu się nie ułożyło. Przez lata był uwięziony w trójkącie miłosnym, czego wcale nie żałuje.

Jacek Poniedziałek jest znany ze szklanego ekranu. Swoją karierę jednak zaczynał od desek teatru, będąc początkowo związany z Teatrem KTO. Dziś fani kojarzą go z takich produkcji, jak M jak miłość Marzenia do spełnienia, Magda M czy Chyłka Inwigilacja. Aktor 15 lat temu zaskoczył wszystkich, wychodzą z szafy i dokonując coming outu.

Dziś nie ma problemu z opowiadaniem o swoim życiu miłosnym. Przyznał, że był dotychczas związany z trzema mężczyznami. Niestety, żadnego nie potrafił zatrzymać u swego boku.

Moje trzy prawdziwe związki sam zniszczyłem: pierwszy naiwnością, drugi niewiernością, trzeci nadmiernym, bezbronnym zaangażowaniem — wyznał w autobiograficznym (Nie)dzienniku.

Okazuje się przy tym, że jeden z tych związków trwał przez ponad 15 lat. Nie był to jednak zwyczajny związek, lecz miłosny trójkąt.

Jacek Poniedziałek szczerze o miłości

Aktor swoją wielką miłość spotkał w wieku 24 lat. Spotkali się z Krzysztofem Warlikowskim podczas warsztatów z Białych nocy Dostojewskiego. Reżyser był starszy od wtedy jeszcze studenta Poniedziałka, a w dodatku żonaty ze scenografką Małgorzatą Szczęśniak. Para zaprzyjaźniła się z młodym aktorem, a nawet przygarnęła go pod swój dach. To jednak nie stanęło na przeszkodzie, by między panami rozkwitł romans.

Zawsze czułem się stary i nawet jako smarkacz miałem tylko młodszych kochanków. Krzysiek był wyjątkiem. Ma trzy lat więcej ode mnie. Nie wiem, może dzięki temu wytrzymaliśmy razem 16 lat — napisał w autobiografii.

Jednak reżyser nie rozstał się z żoną dla nowego kochanka, co więcej — ta była w pełni świadoma ich relacji. W ten sposób zaczęli żyć w miłosnym trójkącie, który trwał aż 16 lat. Cała trójka dobrze się dogadywała i prywatnie i zawodowo, tworząc wspólnie wiele udanych spektakli teatralnych.

Nasz związek mógłby trwać do dziś, tylko ja go skrzywdziłem, on wpadł w depresję, to zostawiło jakieś rany. […] Ona (żona Warlikowskiego – przypis red.) też pewnie płakała, bo musiała dzielić go ze mną — tłumaczył na łamach Repliki.

Jednak związek trójki ostatecznie się rozpadł. Aktor dziś z perspektywy czasu uważa, że głównie z jego winy, ponieważ był niewierny. Poniedziałek zdradzał ukochanego, gdyż nie mógł mieć go jedynie dla siebie. Ten jednak mu wybaczył, a obecnie pozostają wciąż w przyjacielskich relacjach.

Moglibyście żyć w trójkącie miłosnym?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Szymon Hołownia - fot. screenshot TikTok @szymon.holownia

Hołownia robi rewolucję w Sejmie! Zaczął od usunięcia kotary. Nie obyło się bez złośliwości „Nie wiem, czyjego imienia jest”

Ewa Szykulska - fot. AKPA

Ewa Szykulska w CIĘŻKIM STANIE trafiła na SOR! Aktorka miała poważne problemy z oddychaniem. Jak się czuje?