w

Internauci martwią się o Blankę Lipińską. Jeden z nich zapytał otwarcie: „nie uważasz, że masz problem z alkoholem?”. Jest odpowiedź

Blanka Lipińska - fot. Instagram @blanka_lipinska
Blanka Lipińska - fot. Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej obserwatorzy bacznie się jej przyglądają. Ich uwadze nie umknął fakt, że często można zobaczyć ją z kieliszkiem w dłoni. Niektórzy zaczęli się martwić o to, czy nie ma problemów. Zawsze mam kilka butelek wina — odpowiedziała, a to nie koniec.

Blanka Lipińska jest jedną z najpopularniejszych pisarek w Polsce. Rozgłos zapewniła jej seria książek 365 dni, w których przedstawiła historię gorącego romansu Laury Biel i Don Massimo Torricelli. Książki rozchodziły się jak ciepłe bułeczki i doczekały ekranizacji, które przyciągnęły do kin i przed ekrany telewizorów tysiące widzów. Niestety wszystkie zebrały krytyczne oceny, ale i to nie zraziło celebrytki.

Autorka bestsellerów jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoją codzienność. Na Instagramie udało jej się zebrać ponad 900 tysięcy obserwatorów, którzy z uwagą przyglądają się jej internetowej działalności. Choć nie dzieli się wszystkimi szczegółami z życia prywatnego, to bardzo często pokazuje, jak spędza wolny czas, który jak dostrzegli fani, umila sobie wysokoprocentowymi trunkami. Korzystając z okazji, zaczęli dopytywać, czy nie jest uzależniona. Co odpowiedziała?

Blanka Lipińska zdradza, czy ma problemy z alkoholem

W słowniku Lipińskiej najwidoczniej nie istnieje pojęcie tabu, ponieważ odważyła się opublikować pytanie od internauty, który chciał wiedzieć, czy nie jest uzależniona od alkoholu.

Nie uważasz, że masz problem z alkoholem? Z tego, co pokazujesz, to odgrywa on dość ważną rolę w twoim życiu…

Z racji tego, że Blanka ma do siebie ogromny dystans, odpowiedziała żartobliwie:

Bardzo ważną, zwłaszcza dobry. A co do problemu… Zawsze mam kilka butelek wina, więc nie ma problemu.

Zdaniem internauty nie powinna bagatelizować problemu, ponieważ granica prowadząca do uzależnienia jest bardzo cienka. Podkreślił, że jeśli nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez alkoholu, to prawdopodobnie jest osobą uzależnioną. Pisarka w odpowiedzi wyjaśniła, że bez wielu rzeczy i osób nie jest w stanie wyobrazić sobie życia:

Bez alkoholu, bez mleka, bez mięsa, bez cebuli i kapusty kiszonej, bez samochodu, telefonu, Internetu, bez podróży, bez czystych ręczników i mojej oliwki do mycia, bez rodziny i przyjaciół, bez P. Jestem bardzo chorą i uzależnioną osobą.

Inny internauta zdradził, że zawsze ma pełny barek. Z kolei celebrytka dodała, że alkohol w jej życiu był obecny już od najmłodszych lat i z domu wyniosła to, by zawsze mieć trunki, którymi może poczęstować gości.

U mnie w domu rodzinnym tak było, rodzice pili i piją bardzo mało, ale zawsze było czym gości poczęstować. Wydaje mi się, że to część naszej kultury, czy tego chcemy, czy nie.

Następnie wyjaśniła, co według niej świadczy o uzależnieniu od alkoholu:

Uważam, że alkoholizm jako problem jest wtedy, gdy nic innego się dla ciebie nie liczy, tylko picie. Gdy zawalasz obowiązki, zaniedbujesz bliskich i rozczarowujesz innych na rzecz bycia pod wpływem. Kieliszek czy dwa dobrego wina wieczorem traktuję bardziej jako przyjemność niż przymus, czy, jak kto woli, nałóg.

Myślicie, że ma rację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina Smaszcz, Laura Breszka - fot. AKPA, Instagram @laura.breszka

Paulina Smaszcz zareagowała na wpis Laury Breszki. Pokazała drugie oblicze. „Do GŁUPICH C*PEK nie przychodzę”

Laluna stale poddaje się kolejnym zabiegom. Jak celebrytka wyglądała przed operacjami? [ZDJĘCIA]