w ,

Influencerka chwaliła się luksusowymi wakacjami na Bali. Tak naprawdę zdjęcia robiła w IKEI

fot. Instagram

Pewna influencerka zamieszczała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z luksusowych wakacji na wyspie Bali. Po jakimś czasie okazało się jednak, że 24-latka zdjęcia robiła w… IKEI.

Instagram to jedno z najpopularniejszych mediów społecznościowych, gdzie ludzie dzielą się swoim życiem z obserwującymi ich osobami. Jak wiadomo, na Instagramie użytkownicy zwykle pokazują jedynie lepszą stronę życia, nierzadko manipulując swoim wizerunkiem.

Na profilach gwiazd mediów społecznościowych często widzimy luksusowe samochody, zdjęcia z ekskluzywnych wakacji oraz wille z basenem. Czasem okazuje się jednak, że jest to jedynie zakłamany obraz, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Wakacje „na Bali”

Młoda influencerka Natalia Taylor, która zgromadziła ponad 300 tys. obserwujących w mediach społecznościowych, jakiś czas temu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z Bali.

24-latka chwaliła się spędzonymi na rajskiej wyspie wakacjami. Na zdjęciach pozowała w luksusowym hotelu, na tarasie oraz w wannie. Influencerka wkrótce wyjawiła jednak szokująca prawdę.

Influencerka wyjawiła prawdę

Niedługo po opublikowaniu zdjęć, które opisała jako wykonane podczas wakacji na Bali, Taylor zamieściła na YouTube filmik, w którym wyjaśniła, że w rzeczywistości sesję wykonała w Ikei.

24-latka przekazała, że chciała pokazać, jak łatwo jest wywołać fałszywe wrażenie i prezentować luksusowe życie w social mediach. Influencerka podkreśliła, że cała akcja była zamierzona.

„Mówi się, że życie w internecie nie zawsze jest tym, na co wygląda. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy tak łatwo udać, że jest się kimś, kim tak naprawdę się nie jest. Zamierzam sprawdzić, czy w takim razie potrafię sfałszować całe wakacje, wstawiając nieprawdziwe zdjęcia na moje konto i czy powiedzenie „fake it, until you make it” jest w tym przypadku prawdziwe” – powiedziała swoim filmie.

Taylor wyznała, że wiele osób nabrało się na jej zdjęcia z Bali. Udało się jej oszukać nawet swoich przyjaciół i bliskich.

Źródło: Instagram ; YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zdjęcie poglądowe - fot. Pexels @Liza Summer

16-latka z zemsty oskarżyła matkę o gwałt. W trakcie dwumiesięcznego pobytu w areszcie przeżyła horror. „Nawet w piekle nie jest jak tam”

Pszczoły użądliły 20-latka ponad 20 tysięcy razy - fot. screenshot ze strony GoFundMe

W trakcie pracy natknął się na gniazdo pszczół. Owady użądliły go 20 tysięcy razy, a 30 połknął! 20-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala