w ,

Hanna Lis o rezygnacji z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. „Zajęło mi to, może, 10 sekund”. Czy chodziło o pieniądze?

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis
Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Taniec z Gwiazdami pozostaje w centrum zainteresowania, będąc jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych na antenie Polsatu. W show, mającym dotychczas 13. edycji, mogliśmy podziwiać taneczne umiejętności przeróżnych sławnych aktorów, muzyków i osobistości świata show-biznesu. Do grona uczestników nie zdecydowała się dołączyć Hanna Lis. Według plotek miało pójść o pieniądze. Jak było naprawdę?

Hanna Lis jest znaną dziennikarką i prezenterką. W swojej długiej karierze współpracowała zarówno ze stacją TVP i TVN. Przez lata współtworzyła również programy informacyjne i publicystyczne w TV4 i Polsacie. Przez jakiś czas związana była także z Wirtualną Polską, gdzie prowadziła program Hanna i przyjaciele, a następnie z Onetem, będąc gospodynią show Moje smaki. Szybko stała się, dzięki temu rozpoznawalną osobistością w świecie gwiazd. Nic dziwnego zatem, że Polsat zaoferował jej uczestnictwo w jednym ze swoich najpopularniejszych formatów — Tańcu z Gwiazdami. Dziennikarka jednak szybko odmówiła.

Propozycja padła 187. raz. I 187. raz grzecznie podziękowałam. Zajęło mi to, może, 10 sekund. To jest już nawet zabawne, bo dzwonią do mnie co rok, a ja co rok tradycyjnie odpowiadam, że bardzo dziękuję i żeby już więcej nie dzwonili. A po roku… – wyznała dla Plejady.

Okazuje się, że ostatnia propozycja nie była pierwszą i być może nie finalną. Prezenterka jednak niezmiennie nie jest zainteresowana ofertą. Dlaczego?

Dlaczego Hanna Lis nie chce wziąć udziału w Tańcu z gwiazdami?

W sieci pojawiły się szybko spekulacje, że powodem rezygnacji były pieniądze. Według plotek stacja miała zaproponować niską gażę za udział w programie.

Właśnie gdzieś czytałam, że „poszło o pieniądze”. Totalna bzdura — podsumowała.

Celebrytka nie zdradziła powodu, dla którego regularnie odrzuca propozycję, lecz zdecydowanie miało nie chodzić o zbyt niskie honorarium. Cóż, nawet gdyby gwiazda zgodziła się na występ, musiałaby na niego poczekać. Edward Miszczak zdecydował się ostatnio zawiesić program i zdjąć go z anteny. Na kolejną edycję podobno będzie trzeba poczekać aż do przyszłego roku.

A Wy kogo widzielibyście na parkiecie TzG?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Nina Terentiew, Edyta Górniak - fot. screenshot YouTube @Fakt, Instagram @edytagorniak

Afera na imprezie Polsatu. Nina Terentiew i Edyta Górniak wymieniły się docinkami. „Każdy ma swój obraz i niech tak pozostanie”

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski powitał szóste dziecko. Zdradził imię najmłodszego syna. „Chciałem mieć piątkę dzieci, mam szóstkę”