w

Gwiazda „Harry’ego Pottera” WYSZŁA ZA MĄŻ! Pamiętacie ją? (ZDJĘCIA)

fot. Bonnie Wright z wybrankiem / Instagram

Bonnie Wright właśnie wyszła za mąż. Aktorka, która najbardziej znana jest ze swojej roli w „Harrym Potterze” podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. 31-latka opublikowała też zdjęcia z cudownej ceremonii. Kim jest jej mąż?

Książki J.K Rowling oraz filmy nakręcone na ich podstawie kojarzy chyba każdy. Przygody Harry’ego Pottera opisane przez brytyjską pisarkę to najlepiej sprzedającą się seria książek na świecie, a aktorzy, którzy zagrali w ekranizacji losów czarodzieja, doczekali się światowej sławy.

Prócz między innymi Daniela Radcliffe’a, który wcielił się w tytułowego bohatera, rozpoznawalność na lata zyskała też jego filmowa ukochana, Bonnie Wright, która wcielała się w rolę Ginny Weasley, siostry najlepszego przyjaciela Harry’ego, Rona Weasley’ego.

fot. YouTube screenshot

Bonnie Wright wyszła za mąż!

31-latka nadal cieszy się zainteresowaniem zagranicznych mediów, a profil, który prowadzi na Instagramie, śledzą ponad 3 miliony fanów. Bonnie podzieliła się na nim wesołą nowiną, a dokładniej tym, że wyszła za mąż.

Informację Wright upubliczniła w niedzielę, publikując nagranie, na którym widzimy przyozdobione obrączkami dłonie zakochanych. Z opisu wynika, że ślub odbył się w sobotę.

Wczoraj był najlepszy dzień w moim życiu. Dziękuję mojemu mężowi” – napisała.

Wybrankiem Bonnie jest Andrew Lococo, z którym po raz pierwszy aktorka pokazała się w 2020 roku. Parę dzieli różnica 7 lat – Andrew jest 38-latkiem.

Pod postem informującym o ślubie pojawiły się liczne gratulacje starych znajomych z „Harry’ego Pottera”. Parze ciepłe słowa przesłali między innymi grająca Pansy Parkinson Scarlett Hefner oraz wcielający się w postać Freda Weasley James Phelps.

Jak podobają się wam zdjęcia z ceremonii? Możecie oglądnąć je poniżej.

fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
Gwiazda "Harry'ego Pottera" WYSZŁA ZA MĄŻ! (FOTO)
fot. Bonnie z mężem / Instagram
Gwiazda "Harry'ego Pottera" WYSZŁA ZA MĄŻ! (FOTO)
fot. Bonnie z mężem / Instagram

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Rodzina Lewandowskich się powiększyła! Para zdecydowała się na adopcję. Kolejna dziewczynka zasiliła ich szeregi

Największy serwis społecznościowy w Rosji zhakowany! Wiadomość otrzymało 12 mln Rosjan