w

Górniak wypowiedziała się o Roxie i Viki Gabor. Jedna z nich wpadła w oko jej synowi!

fot. Edyta Górniak, Roksana Węgiel, Viki Gabor (AKPA / Instagram - vikigaborofficial)

Edyta Górniak zdradziła swoje przemyślenia na temat Viki Gabor i Roksany Węgiel. Okazuje się, że jedna z nastoletnich gwiazd za kulisami zwróciła uwagę 18-letniego syna Edyty, Allana Krupy. „Tak miło na siebie spoglądali”.

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej znanych gwiazd w Polsce. Mimo że od jej ostatniego albumu minęło ponad dziesięć lat, wokalistka nadal cieszy się sławą i zainteresowaniem zarówno fanów, jak i mediów. Górniak często pojawia się na scenie, a ostatnio wystąpiła podczas gali Wiktorów.

Wokalistka lubi też komentować bieżące sprawy i dzielić się przemyśleniami na różne tematy, co w okresie pandemii sprawiło, że mówiło się o niej najszerzej w kontekście jej negatywnego podejścia do szczepień i obostrzeń.

Edyta Górniak o Viki Gabor i Roksanie Węgiel

W rozmowie z Jastrząb Post Edyta została poproszona o skomentowanie występu Viki Gabor podczas organizowanych przez Telewizję Polską Wiktorów 2022. Występ nastoletniej gwiazdy był szeroko krytykowany ze względu na złą jakość dźwięku i momenty, w których zdawało się, że wokalistka zapomniała tekstu.

Edyta Górniak przyznała, że tego dnia nie słyszała popisów Viki na żywo, ale słuchała jej prób, i rozmawiały ze sobą w garderobie. Górniak stwierdziła, że jest wielką fanką Gabor i myślała nawet o duecie.

Ja ją uwielbiam. To jest takie zdolne dziecko, to jest niesamowite. Nie obejrzałam jej występu, tylko słyszałam na próbie. Byłyśmy obok siebie w garderobie, troszkę rozmawiałyśmy z jej mamą i z jej teamem. Wspaniała dziewczynka naprawdę. Myślałam o duecie z nią. Ale jeszcze nie rozmawiałam. Jest to fajny pomysł, bo szalenie podziwiam jej talent” – nie ukrywała wokalistka.

Edyta zdradziła, że Viki i jej syn, 18-letni Allan Krupa, poznali się ostatnio za kulisami. Zdaje się, że Allan podziela zachwyt mamy.

Wczoraj mój syn był za kulisami i tak miło na siebie spoglądali. Fajni młodzi artyści – wyznała.

Podczas rozmowy Górniak została także zapytana, która z młodych wokalistek więcej dla niej znaczy — Roksana Węgiel czy Viki Gabor. Pytanie sprawiło Edycie pewną trudność, bo gwiazda nie potrafiła jednoznacznie stwierdzić, która z dziewczyn jest bliższa jej sercu.

Jak podkreśla Górniak, to ona pomogła Roxie stawiać pierwsze kroki w show-biznesie, i czuje się odpowiedzialna za jej sukces w branży, a Gabor jest jej bliska ze względu na więzy krwi. Zarówno Edyta jak i Viki mają romskie korzenie.

Z różnych powodów one są mi bliskie po równo. Roksana jest mi bliska dlatego, że zmieniłam jej życie i zaufałam jej. Byłam tą pierwszą osobą, która zdecydowała o tym i pchnęła ją w świat i zdecydowała o tym, że jej życie się odwróciło do góry nogami, a także jej rodziny itd. Tym zaufaniem do niej i moim wyborem, oraz moim magicznym przyciśnięciem guzika, zdecydowałam, że jej życie jest tak wspaniałe w tej chwili. Ale Viki jest moją siostrą z krwi. Więc jest mi tak samo bliska” – wyjaśniła.

Myślicie, że Roksana rzeczywiście tak dużo zawdzięcza Edycie?

Źródło:  Jastrząb Post

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska pokazała odmienioną twarz. Jest nie do poznania! Fani pieją z zachwytu: „Ładniejsza niż wszystkie Miss Świata”

Skandaliczne słowa rzeczniczki MSZ Rosji dotyczące zbrodni w Buczy. Zacharowa obarcza winą zachodnie państwa i media