w

SuperSuper DramatDramat

Filmy Bebop and Bebe biją rekordy popularności na TikToku. Internauci podejrzewają, że to może być zaginiona dziewczynka

BebopandBebe - screenshot TikTok @bebopandbebe
BebopandBebe - screenshot TikTok @bebopandbebe

TikTok stał się jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych. To właśnie tam możemy oglądać filmiki Bebop and Bebe. Wielu internautów ma podejrzenia, że kobietom może grozić niebezpieczeństwo, a dziewczynka to tak naprawdę zaginiona przed laty Maria. Z czego to wywnioskowali?

Bebop and Bebe to mama i córka, które regularnie publikują filmiki na TikToku. Na tę chwilę mają już 1.5 mln obserwatorów, natomiast pod nagraniami zebrały ponad 24 miliony serduszek.

Udostępniane przez nie nagrania budzą sporo kontrowersji, ponieważ obie mają bardzo mocne makijaże. Może i nie byłoby to dziwne, gdyby nie fakt, że Bebop jest jeszcze małą dziewczynką.

@bebopandbebe 💖Zig a Zig💖 #StJudeDadPhotos #illtellyouwhatireallyreallywant ♬ original sound – Garvit pandey

Internauci martwią się o Bebop i Bebe. Dlaczego?

Internauci wyłapali na ich nagraniach kilka istotnych szczegółów, które po głębszym przeanalizowaniu budzą sporo wątpliwości. Panie wizualnie są do siebie bardzo podobne, choć oczywiście może to być zasługa użytych kosmetyków. Najczęściej wskazuje się, że Bebop zachowuje się bardzo nienaturalnie, jak na tak małą dziewczynkę.

Przede wszystkim wielu osobom w oczy rzucił się fakt, iż pokój, w którym nagrywają, jest fioletowy, niemniej jednak na kilku ujęciach widać fragmenty ścian w innym kolorze. Oprócz tego nie sposób nie zauważyć, że w pomieszczeniu rozciągnięte są kable, a w rogach ustawiono głośniki.

Niektórzy dostrzegli także, że na dole drzwi prowadzących na zewnątrz zamontowany jest zamek. Nietrudno domyślić się, że nieliczni pomyśleli, iż kobiety, a już na pewno Bebop, są wiezione w pomieszczeniu, choć Bebe wszystkiemu zaprzeczyła na jednym z nagrań, tłumacząc, że to pokój przeznaczony wyłącznie do nagrywania filmików.

@bebopandbebe 💙Kick off Your Shoes💙 #StJudeDadPhotos #gottacutloose ♬ Footloose – Kenny Loggins

Widzowie wpadli więc na pomysł, by pisać w komentarzach, żeby założył odzież w wybranym przez nich kolorze, jeżeli znajdują się w niebezpieczeństwie. Co gorsza, zareagowały na te wpisy i faktycznie na kolejnych nagraniach bardzo akcentowały te barwy w swoim ubiorze. To wzbudziło jeszcze więcej podejrzeń i wątpliwości, choć sceptycy zaczęli podejrzewać, że w kontrowersyjny sposób próbują się wybić na platformie. Poniżej możecie zobaczyć przykład takiej sytuacji. Widzowie prosili, by założyły coś czerwonego, a to kolejny filmik.

@bebopandbebe ❤️My fav color is Red❤️ #FrunktheBeat #katespadenycabana #itsaboutdamntime ♬ About Damn Time – Lizzo

Ostatecznie pojawiły się podejrzenia, że Bebop to tak naprawdę poszukiwana od 25 października 2018 roku Aranza Maria Ochoa Lopez. Dziewczynka została najprawdopodobniej uprowadzona z centrum handlowego w Vancouver w stanie Waszyngton przez biologiczną matkę, którą zatrzymano we wrześniu 2019 roku w miejscowości Puebla w Meksyku. Podejrzewa się, że to właśnie tam może przebywać Maria, choć do dzisiaj nikt tego nie potwierdził.

Jak się dobrze przyjrzymy, to faktycznie można dostrzec kilka podobieństw między dziewczynkami.

Na TikToku pojawiły się nawet profile bebopandbebe_help. Podobnie postąpiono także w sprawie Britney Spears, która w czasie, gdy była objęta kuratelą, była kontrolowana i wręcz więziona w domu przez ojca.

Myślicie, że za nietypowym wyglądem Bebop skrywa się jakaś mroczna tajemnica?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Anita Alvarez straciła przytomność na Mistrzostwach świata - fot. Instagram @make_life_harder, screenshot YouTube @Saraiki Malik

[WIDEO] Amerykańska pływaczka zemdlała w basenie podczas Mistrzostw Świata w Budapeszcie. To trenerka jako pierwsza rzuciła się do wody

Chłopiec wszedł pod ołtarz - fot. screenshot TikTok @pastelowyy

[WIDEO] Mały chłopiec w trakcie mszy wszedł pod ołtarz. Reakcja kapłanów mocno was zaskoczy. „I cyk dziecka nie ma”