w ,

Fala krytyki po występie Julii Wieniawy na „Earth Festival”. Internauci miażdżą jej wykonanie

fot. Julia Wieniawa (AKPA)

W niedziele w Uniejowie odbył się Earth Festival 2022, podczas którego mieliśmy okazję obejrzeć występy wielu gwiazd. Duże emocje wzbudziła Julia Wieniawa, której występ został skrytykowany i porównany do występu Mandaryny w Sopocie.

21 sierpnia w Uniejowie odbył się koncert zatytułowany „Gwiazdy dla Czystej Polski”. Podczas prowadzonego przez Ilonę Krawczyńską i Marcelinę Zawadzką wydarzenia na scenie pojawili się wykonawcy tacy jak Andrzej Piaseczny, Sebastian Karpiel-Bułecka, Doda, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Ania Rusowicz, Pectus oraz Konin Gospel Choir.

Na koncercie występowała też Julia Wieniawa, która oprócz aktorstwa pragnie rozwijać także karierę muzyczną. Młoda artystka w przeszłości udowodniła już, że potrafi radzić sobie na scenie, ale tym razem Wieniawa raczej nie jest zachwycona odbiorem swojego wykonania.

Fala krytyki

Po występie na Julię spadła fala negatywnych komentarzy. Wielu internautów sugerowało, że Wieniawa powinna pozostać przy aktorstwie, z którym lepiej sobie radzi.

„To było bardzo słabe, nie powinno się robić tego, czego się nie potrafi, a śpiewać ona nie umie, niestety” – skomentowała jedna z internautek.

„Ja nie wiem, po co niektórzy kombinują, no niestety słabo, nie lubię jej, taka gwiazdeczka, ale jako aktorka jest dobra, ale po co zaczęła śpiewać, no nie rozumiem, nie można robić wszystkiego” – czytamy w komentarzach pod filmikiem z koncertu.

„Pierwszy raz słyszę ją w roli piosenkarki i powiem szczerze nie chcę więcej oglądać!!! Byłam przeokropnie zmęczona jej występem tak jak i ją” – pisze internautka.

„Przykre dla ucha” – twierdzi kolejna osoba.

„Fałszuje momentami, ale ona ma 23 lata i może jeszcze dużo naprawić w swoim głosie więc dajcie jej szanse a nie taki hejt” – zdarzały się osoby broniące Wieniawę.

„Proszę zapoznać się z muzyczna twórczością Julki, jest fantastyczna. Jak można pisać tak straszne rzeczy o młodej Artystce? O co chodzi? Jedno jest pewne, karma wraca…” – czytamy w kolejnym komentarzu broniącym artystkę.

Jak oceniacie występ Wieniawy na Earth Festival? Jej wykonanie możecie zobaczyć poniżej:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Makabryczny wypadek na A4. Pojazdy stanęły w płomieniach, jeden z kierowców zginął w straszny sposób

Kobieta zaczęła rozmawiać z żałobnikami na własnym pogrzebie. Jak to możliwe? [VIDEO]