w

SuperSuper HahaHaha

Elon Musk dostał niecodzienną propozycję od Ramzana Kadyrowa. Miliarder odpowiada ciętą ripostą

fot. YouTube

Dyrektor generalny Tesli i SpaceX rzucił ostatnio wyzwanie do pojedynku Władimirowi Putinowi. Miliarder zaproponował, że stawką będzie Ukraina. Na propozycję odpowiedział przywódca Czeczenii, Ramzan Kadyrow, który… zaproponował mu trening w Czeczenii.

Lojalny wobec Putina przywódca Czeczenii, Ramzan Kadyrow, postanowił odnieść się do wyzwania rzuconego rosyjskiemu prezydentowi i opublikował wiadomość do szefa tesli na swoim Telegramie.

„Elon Musk, mała rada: nie mierz swojej siły z siłą Putina. Gracie w dwóch zupełnie różnych ligach” – napisał Kadyrow.

Putin będzie wyglądał na niesportowego, jeśli będzie bił ciebie, dużo słabszego przeciwnika. Dlatego właśnie musisz napompować mięśnie, aby przekształcić się ze zniewieściałej Elony w brutalnego Elona, którym musisz być” – tłumaczył Kadyrow.

Przywódca Czeczenii zaproponował Muskowi trening w kilku Czeczeńskich ośrodkach. Wśród wymienionych placówek znalazł się rosyjski uniwersytet wojskowy, klub sportów walki oraz czeczeńska telewizja.

Odpowiedź miliardera

Kpiąca wiadomość Kadyrowa nie uszła uwadze miliardera, i Elon Musk zareagował na nią w swoim stylu. Jak widać, nie przejął się wiadomością od Ramzana Kadyrowa.

Dziękuję za ofertę, ale tak doskonałe szkolenie dałoby mi zbyt dużą przewagę. Jeśli on (Putin) boi się walczyć, zgodzę się używać tylko lewej ręki, mimo że nie jestem nawet leworęczny – odpisał na Twitterze Musk jednocześnie zmieniając nazwę swojego profilu na „Elona Musk”.

Elon Musk rzucił wyzwanie Putinowi

Miliarder w poniedziałek zdecydował się publicznie wyzwać prezydenta Rosji na pojedynek, którego stawką miałaby być Ukraina.

Niniejszym wyzywam Władimira Putina na pojedynek. Stawką jest Ukraina” – napisał na Twitterze i oznaczył konto Kremla oraz zapewnił, że jest absolutnie poważny.

Na jego propozycję odpowiedział Dmitrij Rogozin, były zastępca przewodniczącego rządu Federacji Rosyjskiej.

Źródło: Twitter – Elon Musk ; Telegram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tara Jayne

33-letnia influencerka wydała fortunę na operacje plastyczne, by upodobnić się do lalki Barbie. Marzy o tym, by „wyglądać jak przerobione zdjęcie”

Ukraińcy nabrali Kadyrowa. Tego podstępu Czeczen się nie spodziewał!