w

DramatDramat

Edyta Pazura WYPISAŁA swoją córkę z polskiej szkoły! „Podziękowałam za ten system nauczania…”

fot. Instagram

Edyta Pazura postanowiła kolejny raz dobitnie wypowiedzieć się na temat polskiego systemu edukacji. Celebrytka w sesji pytań i odpowiedzi zdradziła, że wypisała swoją córkę z polskiej szkoły. Jak wygląda teraz jej edukacja?

Żona Cezarego Pazury od dłuższego czasu spełnia się w roli influencerki. Edyta nie tylko dzieli się z obserwującymi zdjęciami z egzotycznych wakacji i życiem codziennym, ale również wykorzystuje swój profil do wyrażania osobistych przemyśleń na przeróżne tematy.

Edyta Pazura już rok temu wyznała, że nie ma najlepszego zdania o polskim systemie edukacji i przyznała się fanom, że rozważa wypisanie pociech ze szkoły. Tłumaczyła, że na nauczaniu domowym jej dzieci miałyby więcej czasu na realizowanie swoich pasji. W przeszłości publicznie skarżyła się również na liczbę sprawdzianów, które czekają jej najstarszą córkę oraz nazwała rodzimy system szkolnictwa „pomieszaniem z poplątaniem, za które najwyższą cenę płacą dzieciaki”.

Edyta Pazura wypisała swoją córkę z polskiej szkoły

W niedzielę celebrytka zorganizowała na swoim Instagramie sesję Q&A. Edyta odpowiedziała na liczne pytania fanów, które dotyczyły m.in. przygotowań do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz codziennych obowiązków. Pojawiły się też pytania o edukację dzieci.

Pazura zdradziła, że jej najstarsza córka Amelia uczęszcza obecnie do ósmej klasy. Wkrótce potem jeden z internautów poskarżył się na wielką ilość szkolnych obowiązków, z którymi zmaga się jego dziecko w tym samym wieku.

„Moja córka też w ósmej klasie i już nie wyrabia z nauką. Jak jest u Was?” – zapytano Edytę.

W odpowiedzi żona Cezarego wyznała, że jej 13-letnia pociecha nie uczęszcza już do polskiej szkoły. Okazuje się, że Edyta postanowiła przenieść najstarszą córkę do szkoły europejskiej, aby uwolnić się od polskiego systemu edukacji, o którym ponownie negatywnie się wypowiedziała.

„Ja podziękowałam za polski system nauczania i przeniosłam Amelię do szkoły europejskiej. Amelia chce się rozwijać artystycznie, a polski system nie przewiduje miejsca dla takich dzieci” – podkreśliła.

Edyta Pazura nie ukrywa, że bardzo ważna jest dla niej atmosfera w placówce. Jakiś czas temu zdradziła, że jej syn aż 3 razy przenosił się do innych szkół.

„Dla mnie priorytetem była znajomość języków obcych i atmosfera, która nie doprowadza dziecka do bólu brzucha i braku apetytu codziennie rano, kiedy trzeba iść do szkoły” – wyznała wówczas.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kulturysta przyznał się do stosowania sterydów. Pokazał, co zrobiły z jego plecami [VIDEO]

Adrianna z „Królowych życia” pokazała, jak będzie wyglądać jej dziecko z młodszym o 30 lat partnerem [VIDEO]