w

HahaHaha

Edyta Górniak znów zalewa się łzami na Insta. „Nie będzie kolejnej szansy, jak się teraz nie ogarniemy i nie naprawimy całej historii świata. „

Fot. YouTube / Screenshot

Edyta Górniak po raz kolejny zamieściła bardzo emocjonalną relację na swoim Instagramie. Tym razem w związku z niedzielnym koncertem „Murem za polskim mundurem”.

Sam koncert został różnorako odebrany w kraju nad Wisłą. Niektórzy piali z zachwytu i klaskali w dłonie, twierdząc, że to świetna inicjatywa. Inni z kolei pieklili się, że koncert przypominał bardziej ten, który odbywa się na przełomie grudnia i stycznia niż taki, który miał oddawać hołd mundurowym.

Najwidoczniej część negatywnych wpisów widziała Edyta Górniak i wzięła je zbyt mocno do siebie. Piosenkarka – zresztą nie po raz pierwszy – okazała się mało odporna na hejt i postanowiła powiedzieć, co czuje.

„Jeżeli ta historia jest prawdziwa, to znaczy, że się niewiele nauczyliśmy od naszych przodków. To znaczy, że nie wyciągnęliśmy żadnych wniosków, bo historia zmierza w tę samą stronę i zatacza koło. Ile razy jeszcze tak musi być?” – powiedziała, a następnie ciągła dalej.

I człowiek przeciwko człowiekowi. Znowu to samo. Jak człowiek jest marny, że tak łatwo go sprowokować. Zamiast wnosić łagodność, wyciąga nóż. Na próżno zginęli nasi dziadkowie, z tego wynika… A ja wam coś powiem. Kolejnej szansy nie będzie. To wam obiecuję. Nie będzie kolejnej szansy, jak się teraz nie ogarniemy i nie naprawimy całej historii świata. To nie będzie już żadnej szansy. Rozumiecie to? Rozumiecie? To koniec. Tu i teraz. Trzeba być człowiekiem… bożym człowiekiem i zachować się jak człowiek. Nie uzdrowimy niczego, stając się tym samym, czym jest wróg. Rozumiecie to?” – zakończyła wywody piosenkarka.

Niestety nie do końca rozumiemy, co chciała przekazać Edyta, a tym bardziej nie rozumiemy, jak możemy naprawić całą historię świata. Macie jakieś pomysły?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Khloe Kardashian komentuje plotki o związku Kylie Jenner i Travisa Scotta!

Kolizja samolotu, w którym znajdowała się Roksana Węgiel!