w

DramatDramat SuperSuper

Dramat w domu Żyłów. Przewidziano nagrodę za pomoc

Fot. YouTube / Screenshot

Justyna Żyła opublikowała zaskakujący post na Instagramie. Prosi w nim o pomoc w poszukiwaniach i informuje o przewidzianej nagrodzie.

Każdy z nas miewa czasami paskudny nastrój spowodowany różnymi czynnikami. Podobne chwile przeżywa właśnie była żona Piotrka Żyły – Justyna. Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie post o pilnych poszukiwaniach.

Okazuje się, że jakiś czas temu w jej czterech ścianach zagościł nowy czworonożny przyjaciel. Jest nim biały puchaty piesek, który wabi się Gustaw. Niestety dzisiaj doszło do tragedii i Justyna szuka wszędzie pomocy – również w sieci.

Siła Internetu jest niesamowita. Najwidoczniej 35-latka wierzy, że tym razem moc zasięgów również może jej pomóc. Opublikowała zdjęcie, na którym widnieje jej pies i prosi o wsparcie fanów. Podała swój numer telefonu i napisała.

Dzis w nocy zaginął nasz
Gustaw 💔bardzo proszę o udostępnianie
Dla uczciwego człowieka przewidziana premia pieniężna 💔😭

Dla każdej osoby, która kocha zwierzęta zaginięcie futrzastego przyjaciela to prawdziwy dramat. Zapewne tak samo jest teraz w przypadku Justyny. Trudno nam sobie wyobrazić, co przeżywa, ale wierzymy, że piesek się odnajdzie!

Udostępniajcie!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Edyta i Cezary Pazura wynajmują willę na Mazurach. Cena zwala z nóg! [ZDJĘCIA]

Katarzyna Cichopek na wylocie z TVP? Ma konkretnych obrońców!