w

Dramat instagramerki: „Życie jest cięższe dla pięknych osób. Jestem tak cudowna, że ludzie myślą, że nie istnieje” (ZDJĘCIA)

fot. Instagram

Veronika Rajek to 26-letnia modelka i influencerka ze Słowacji, która uważa, że uroda w pewnym stopniu przeszkadza jej w życiu. Kobieta ubolewa nad tym, że przez jej ponadprzeciętną urodę ludzie myślą, iż udaje kogoś, kim nie jest, a jej konto na Instagramie zostaje regularnie blokowane.

Rajek może pochwalić się ponad 1,3 milionami fanów na Instagramie, a karierę w modelingu rozpoczęła już w wieku 16 lat. Veronika brała udział w konkursach takich jak Miss Słowacji 2016 czy Miss Summer 2015, a aktualnie oprócz rozwijania kariery w mediach społecznościowych występuje na pokazach mody.

„Życie jest cięższe dla pięknych osób”

Blondynka, która obecnie mieszka w Wiedniu w Austrii, twierdzi, że niezwykła uroda przysparza jej wiele problemów. Rajek żali się między innymi na fakt, że jej konto na Instagramie zostaje co jakiś czas blokowane przez zgłoszenia innych użytkowników, którzy myślą, że w rzeczywistości nie istnieje.

„Myślą, że jestem robotem AI lub podszywam się pod kogoś w internecie” – powiedziała Veronika dla Jam Press. – „Nazywam siebie kosmitą … ludzie nawet nie wierzą, że istnieję.

26-letnia modelka ubolewa również nad tym, że ludzie są często tak onieśmieleni jej wyglądem, że boją się do niej podejść, przez co ciężko jest jej poznawać nowe osoby. Veronika wyznała, że nie ma wielu przyjaciół.

„Mówi się, że piękni ludzie mają łatwiej, ale ja mam gorzej” – stwierdziła.

„Ludzie kwestionują naturalność moich piersi”

Rajek często spotyka się też z zarzutami dotyczącymi operacji plastycznych czy komentarzami o przerabianiu swoich zdjęć w Photoshopie. Veronika twierdzi jednak, że jej piersi są naturalne, a przy swoich fotografiach używa jedynie narzędzia do wygładzania skóry. 26-latka specjalnie udała się nawet do lekarza w Dubaju, aby ten potwierdził brak ingerencji w jej piersi.

Ludzie kwestionują naturalność moich piersi, więc poszłam do lekarza… aby udowodnić, że są prawdziwe, bez żadnych ulepszeń, implantów ani blizn. Moja lekarka była naprawdę zaskoczona, ponieważ też pomyślała, że ​​przeszłam operację i powiedziała, że ​​mam najpiękniejsze naturalne piersi” – zdradziła w rozmowie z Jam Pres.

Veronika podkreśla, że efekty osiągnęła dzięki regularnym ćwiczeniom, które zaczęła już w okresie nastoletnim. Jednocześnie 26-latka przyznała, że w czasie, gdy chodziła do szkoły, brak piersi był jej wielkim kompleksem, a sytuację pogarszały naśmiewające się rówieśniczki.

„Nie miałam cycków aż do 17 lub 18 roku życia” – powiedziała Rajek

Dla osób, które nie zostały równie obdarzone od losu, modelka ma jedną radę. Veronika podkreśla, że „piękno to uczucie, a nie budowa ciała” i że najważniejsze jest pokochanie samego siebie.

Naprawdę wygląda aż tak nieziemsko?

Źródło: New York Post ; Jam Press

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maciej Stuhr przekazał nowe informacje o stanie zdrowia swojego ojca. Syn aktora podziękował za „uratowanie życia”

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś - fot. Instagram @robert_karas_teamkaras, @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk martwi się o partnera. Triathlonista ponownie ryzykuje. „To jest największy koszmar i hardkor”