w

SuperSuper

Dorota Gardias pochwaliła się fotką z liceum. Wygląda na nim jak zupełnie inna osoba! [ZDJĘCIE]

Dorota Gardias - fot. Instagram @dorotagardias
Dorota Gardias - fot. Instagram @dorotagardias

Dorota Gardias postanowiła zaskoczyć fanów i opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 16 lat. Internauci nie kryją zdziwienia, ponieważ wygląda na nim, jak zupełnie inna osoba. Do kogo była podobna?

Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody w Polsce. W przeszłości startowała w kilku konkursach piękności i odnosiła na tym polu spore sukcesy. W 1999 roku zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później ogłoszono, że jest najpiękniejszą studentką Lublina. Oprócz tego została także Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Chmielaków, Miss Nastolatek Zamojszczyzny 1996, Miss Lata Zamojszczyzny 1998, a to zaledwie niewielka część tytułów, jakie ma na swoim koncie. W 1999 roku próbowała swoich sił na Miss Polonia, ale nie zakwalifikowała się do Top 5.

Gardias realizuje się nie tylko jako pogodynka kanałów grupy TVN, ale i mama. W 2013 roku urodziła córeczkę, Hannę, która jest owocem związku z Piotrem Bukowieckim. Mimo że ich relacja nie przetrwała próby czasu, pozostają w dobrych stosunkach, a gdy w 2021 zdiagnozowano u niej nowotwór piersi, mężczyzna otoczył dziewczynkę opieką.

Jak Dorota Gardias wyglądała w wieku 16 lat?

Dorota jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zazwyczaj pokazuje internautom, jak wygląda jej codzienność. Od czasu do czasu dzieli się z nimi kadrami z profesjonalnych sesji zdjęciowych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Tym razem zaskoczyła obserwatorów fotką, na której ma 16 lat. Trzeba przyznać, że czas jej służy, ponieważ zmieniła się nie do poznania. W tamtym okresie stawiała na nieco mocniejszy makijaż. Uwagę od razu przyciągają jej cieniutkie brwi, które powoli zaczynają wracać do mody. Pogodynka już wtedy wybierała krótkie fryzury. Na wspomnianym kadrze miała włosy do ramion.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany kadr. Do kogo według was była podobna? Poznalibyście ją?

Dorota Gardias - fot. Instagram @dorotagardias
Dorota Gardias – fot. Instagram @dorotagardias
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się tanecznym nagraniem, a fani… pękają ze śmiechu. „Kobieta po 40-tce, a zachowuje się jak DZIECKO”

Jan Lalak, The Voice Senior - fot. screenshot Facebook @The Voice Senior TVP

„The Voice Senior”. Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka zgłosił się na casting do show! Poznali się w wyjątkowych okolicznościach