w

Do ekipy „M jak miłość” dołączyło niezłe ciacho! Będziemy świadkami narodzin płomiennego romansu?

Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Bartek Waga, fot. Instagram @mjakmilosc.official, @bartekwaga
Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Bartek Waga, fot. Instagram @mjakmilosc.official, @bartekwaga

W M jak miłość szykują się spore zmiany! Do ekipy serialu dołączył niezły przystojniak, który ma szansę skraść serce jednej z głównych bohaterek. O kim mowa i jak wygląda?

M jak miłość to serial, który od ponad dwóch dekad w poniedziałki i wtorki gromadzi przed ekranami telewizorów tysiące widzów chcących poznać dalsze losy rodu Mostowiaków. Na kilka tygodni przed przerwą wakacyjną w produkcji wybuchło niemałe zamieszanie. Andrzej (Krystian Wieczorek) spędził upojną noc z Julią (Marta Chodorowska), po której targają nim ogromne wyrzuty sumienia. Nieco inaczej na całą sytuację spogląda jego kochanka, która nie dość, że się w nim zakochała, to jeszcze zaszła w ciążę.

Wątek ten budził skrajne emocje, ponieważ Andrzej i Magda (Anna Mucha) uchodzili za przykładną parę, która obdarzyła się płomiennym uczuciem. Nikt więc nie podejrzewał prawnika o to, że byłby w stanie zwrócić uwagę na drugą kobietę. Co gorsza, większość ich wspólnych przyjaciół wie, co się wydarzyło, jednak skrywa prawdę przed jego partnerką.

We wtorek 31 maja został wyświetlony 1665. odcinek produkcji, który jeszcze bardziej namieszał. To właśnie w nim pojawiło się ciacho, które może jeszcze sporo namieszać.

M jak miłość. Do obsady dołączył nowy aktor. Kto?

Widzowie z niecierpliwością czekali na moment, w którym Magda dowie się o zdradzie męża. Wszyscy są ciekawi, czy będzie skłonna mu przebaczyć, czy też definitywnie zakończy ich relację. Póki co na wyjaśnienie tej zagadki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ponieważ produkcja właśnie ogłosiła przerwę wakacyjną.

W ostatnim odcinku mieliśmy okazję zobaczyć, że Magda i Kinga (Katarzyna Cichopek) wybrały się na siłownię. To właśnie tam ich uwagę przyciągnął muskularny mężczyzna, którego wzięły za trenera. Pierwszej z nich od razu wpadł w oko i już po krótkiej wymianie zdań zaczęła flirtować z Michałem. Dopiero po czasie dowiedziały się, że zaczepiły jednego z klientów, co wprawiło je w niemałe zakłopotanie.

To na pewno nie był jedyny raz, gdy mogliśmy zobaczyć przystojnego mięśniaka, w którego rolę wciela się Bartek Waga. Kwestią czasu jest, aż wyjdzie na jaw, że Andrzej zdradził Magdę, a wtedy to on będzie mógł zawalczyć o jej serce. Czy mu się to uda? Tego z pewnością dowiemy się w kolejnym sezonie, który niestety rozpocznie się dopiero na początku września.

Bartek urodził się 12 sierpnia 1988 roku w Krakowie. Miał okazję grać w takich produkcjach, jak Klan, Czas Honoru, Różyczka i Prawdziwe zbrodnie. Młodsi widzowie mieli okazję oglądać go w 19+ i Szpitalu. Wiele kobiet wzdycha na jego widok, co w ogóle nie powinno dziwić. Ten przystojniak znalazł się w finale konkursu Mister Polski 2015. O wygraną walczył m.in. z Jakubem Kucnerem, którego także możecie kojarzyć z M jak miłość.

To niejedyna zmiana w obsadzie. Ostatnio informowaliśmy, że w rolę serialowej Lenki wcieliła się nowa aktorka. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna Lewandowska, Barbara Kurdej-Szatan, Marcin Najman, Magda Narożna, fot. Instagram @annalewandowskahpba, @kurdejszatan, @marcin.najman, @madzia_pim

Dzień Dziecka 2022. Gwiazdy zalały internet zdjęciami swoich dzieci! [GALERIA]

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak, fot. Instagram @filip_chajzer, @gosia_walczak

Filip Chajzer wyprowadził się od partnerki?! Po jej komentarzu nie można mieć już żadnych złudzeń co do kondycji ich związku