w

SuperSuper

Dawid Kubacki przekazał nowe wieści o stanie swojej żony. Wszyscy czekali na ten wpis: „Dla nas pierwsze zwycięstwo”

fot. Instagram @dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał właśnie najnowsze informacje o stanie zdrowia swojej żony, Marty. Na całe szczęście nastąpiła poprawa. „Dla nas pierwsze zwycięstwo…”

Dawid Kubacki w miniony weekend miał rywalizować w norweskim Vikersund, lecz przed samym konkursem skoczek niespodziewanie wycofał się z zawodów i wrócił do Polski. Choć początkowo nikt nie wiedział, co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji, wiadomo było, że musiało stać się coś naprawdę ważnego.

Dopiero następnego dnia Kubacki zdradził, że jego nagły powrót do Polski był związany ze stanem zdrowia jego partnerki. Okazało się, że żona Dawida trafiła do szpitala i znajdowała się w ciężkim stanie, a skoczek chciał być przy niej jak najszybciej i wszelkie inne sprawy przestały się dla niego liczyć.

Mój nagły powrót do domu… Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze – poinformował Kubacki w poniedziałek.

Problemami Marty przejęła się cała Polska i słowa wsparcia spływają z każdej strony, a we wtorkowy poranek kulisy sprawy odsłonił Krzysztof Skórzyński, który przebywał w Norwegii gdy Dawid wycofał się z konkursu. Prowadzący „Dzień Dobry TVN” wyjaśnił, że ugięły się pod nim nogi, gdy tylko przeczytał oświadczenie.

Nie mieliśmy wątpliwości ani przez moment, że wydarzyło się coś dramatycznego. Jeżeli się wycofuje w takich okolicznościach zawodnika, który bije się o zwycięstwo w pucharze świata, a przynajmniej o podium w całym pucharze świata to wiedzieliśmy, że jest bardzo źle. Zostaliśmy poproszeni o uszanowanie prywatności Dawida i niezadawanie pytań, więc czekaliśmy na te oficjalne informacje, Dawid się nimi podzielił wczoraj na Instagramie, mówiąc o tym, że Marta jest w szpitalu, z powodów kardiologicznych jest w ciężkim stanie i walczy o życie – mówił w Dzień dobry TVN.

Dawid Kubacki przekazał nowe wieści

W sobotę po południu Dawid Kubacki opublikował na Instagramie kolejny post, w którym przekazał najnowsze informacje na temat stanu zdrowia żony. Jak dowiadujemy się ze wpisu, lekarze uratowali życie Marty i jej stan jest już stabilny. Skoczek podziękował za wsparcie i przyznał, że nigdy w życiu nie odczuwał takich emocji.

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia – napisał Dawid Kubacki na Instagramie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wiktor Zborowski, Maria Winiarska - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Screenshot Instagram @marysiawiniarska

Wiktor Zborowski i Maria Zborowska to jedno z małżeństw z najdłuższym stażem w show-biznesie. W czym tkwi ich sekret?

Alicja Bachleda-Curuś - fot. screenshot Instagram @alicjabc

Rodzina Alicji Bachledy – Curuś jest bajecznie bogata! Ich majątek liczony jest w MILIARDACH. Na czym się tak dorobili?