w

Dagmara Kaźmierska złożyła synowi życzenia, a internautka dopytuje o jego ojca. Królowa życia nie wytrzymała: „CH*J CIĘ TO OBCHODZI”

Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność dzięki programowi Królowe życia, w którym otwarcie mówiła o swojej trudnej przeszłości i samotnym macierzyństwie. Mimo to ostatnio internautka zaczęła dopytywać o ojca Conana. Celebrytka ostro zareagowała.

Dagmara Kaźmierska to najpopularniejsza twarz telewizji TTV. Ogromną popularność zapewnił jej program Królowe życia, którego była naczelną gwiazdą. Nigdy nie robiła tajemnicy z tego, że ma kryminalną przeszłość i spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Wyciągnęła z tego doświadczenia porządną nauczkę i odkąd trafiła na wolność, trzyma się z dala od problemów z prawem.

Wielu widzów podziwiało to, jak bliską relację ma z dorosłym synem. Jak każda matka uwielbia go rozpieszczać, ale i wspiera go w dążeniu do spełnienia własnych marzeń. Dziś Conan jest studentem medycyny i napawa matkę ogromną dumą. Choć format zniknął z anteny, nadal możemy podglądać co u nich słychać, ponieważ oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. To właśnie tam celebrytka wdała się w słowną przepychankę z internautką.

Dagmara Kaźmierska ostro reaguje na pytanie o ojca swojego syna

Z okazji Dnia Dziecka na profilu Kaźmierskiej na Instagramie pojawiła się rolka, pod którą złożyła synowi życzenia. Zapewniła go o swoich uczuciach oraz życzyła mu dużo szczęścia w przyszłości.

KOCHAM ŻYCIE, BO DAŁO MI CIEBIE. KOCHAM CIEBIE, BO JESTEŚ MYM ŻYCIEM. Kochane dzieciaki bądźcie szczęśliwe i dajcie też szczęście kiedyś swoim dzieciom — napisała.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy, ale to jeden z nich szczególnie przykuł uwagę Królowej życia. Internautka w niezwykle niekulturalny sposób zapytała o ojca Conana.

A gdzie ten ojciec tego dziecka? Też tak głupi jak matka? – czytamy.

Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska – fot. Instagram @queen_of_life_77

Wpis tak oburzył celebrytkę, że ta bez zawahania dosadnie odpowiedziała ciekawskiej obserwatorce. W mocnych słowach podkreśliła, że jej eks partner nie jest osobą publiczną i nikt nie powinien interesować się jego życiem.

Ciesz się, że ten ojciec tego dziecka jest mądrzejszy od nas wszystkich i nie marnuje czasu na tych wszystkich mediach społecznościowych. Ponieważ jego odpowiedź dosłownie wyrzuciłaby cię z butów. Ja mogę ci tylko napisać: a ch*j cię to obchodzi.

Kaźmierska na łamach swojej książki przyznała, że jej były partner także miał problemy z prawem i ostatecznie ich drogi się rozeszły, choć łączyło ich niezwykle silne uczucie. Tylko osoby z jej najbliższego otoczenia wiedzą kim był, czym dokładnie się zajmował oraz jak wygląda i najwidoczniej tak już pozostanie.

Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska – fot. Instagram @queen_of_life_77

Czy wśród naszych czytelników znajdą się fani Dagmary Kaźmierskiej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Pachucki - fot. Instagram @rolnikszukazonytvp

Mija rok od śmierci Krzysztofa Pachuckiego z programu „Rolnik szuka żony”. Dla Bogusi był to ogromny cios. Teraz jej córka przerywa milczenie

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel rozgadała się o ślubnych planach. Zdradziła, czy zmieni nazwisko oraz czy podpisze… INTERCYZĘ