w

HahaHaha

Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem. Dumni rodzice ujawnili płeć BLIŹNIĄT!

Fot. YouTube / Screenshot

Cristiano Ronaldo uwielbia dzieci i wcale się z tym nie kryje. Wraz ze swoją partnerką Georginą Rodriguez spodziewa się kolejnego potomstwa.

Zakochany Cristiano Ronaldo wraz Georgina Rodriguez wychowują już czwórkę dzieci. Para jednak spodziewa się kolejnej dwójki! Georgina jest bowiem w bliźniaczej ciąży!

Dotychczas rodzice zachowywali w tajemnicy płeć nienarodzonych jeszcze dzieci. W końcu jednak zdecydowali się ujawnić, kim są ich przyszli członkowie rodziny.

Dumni rodzice postanowili zrobić to w kreatywny sposób. Napełnili balony papierkami w kolorach kojarzonych z obu płciami – błękitnym i różowym. Następnie przekazali je dzieciom, aby one przekuły je, ujawniając tym samym płeć dzieci.

W ten oto sposób świat się dowiedział, że rodzinka gwiazdora powiększy się o chłopca i dziewczynkę. Filmik z całego wydarzenia możecie zobaczyć na Instagramie.

Where life begins and love never ends ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #blessed (Gdzie zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy #pobłogosławieni) – możemy przeczytać pod nagraniem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Sara James otwiera się na temat doświadczanego rasizmu w szczerej wypowiedzi!

Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała post na Instagramie! Co sądzi o aferze męża?