w

Córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela będzie miała komunię. Zdecydowali, że wyprawią jej ODDZIELNE przyjęcia!

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @marcinhakiel, @katarzynacichopek
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @marcinhakiel, @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie już nie są małżeństwem, ale łączą ich wspólne dzieci. Niedługo będą mieli powody do świętowania, ponieważ Helenka będzie miała komunię. Aby nie doszło między nimi do żadnych zgrzytów, szczegółowo zaplanowali ten dzień.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili niegdyś za jedną z najbardziej zgranych par, dlatego informacja o ich rozstaniu wstrząsnęła opinią publiczną. Ich dzieci, 13-letni Adam i 9-letnia Helena, przyzwyczajone do życia w pełnej rodzinie bardzo to przeżyły. W ostatnim wywiadzie dla Wprost tancerz zdradził, że nowa sytuacja była dla nich niezrozumiała i miały gorsze momenty.

Był moment, że dzieci miały trudniej i było to widoczne w ich zachowaniu. […] Mieliśmy opiekę: dzieci chodziły do specjalistów, rozmawiały o sytuacji – czasem łatwiej porozmawiać o trudnych emocjach z kimś obcym. Szkoła, psycholodzy szkolni bardzo nam pomagali, korzystaliśmy też z pomocy z zewnątrz. Oni potrzebowali to przegadać. A im bardziej to cichło, tym było prościej.

Eks małżonkowie szybko poczynili ustalenia co do tego, jak będzie wyglądać ich opieka nad pociechami i założony przez nich model się sprawdza.

Zdecydowaliśmy, że opieka naprzemienna będzie dla nas lepsza, bo my się już praktycznie nie widujemy. Wymiana następuje u nas w szkole. Mamy tak, że tydzień każdego rodzica kończy się i zaczyna w szkole — tłumaczył we wspomnianym wcześniej wywiadzie.

Choć unikają spotkań, nie zawsze im się to udaje. Nie tak dawno temu wdali się w emocjonalną rozmowę pod szkołą, po której polały się łzy. Czy mimo to będą świętować razem przyjęcie przez córkę sakramentu?

Córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela szykuje się do komunii. Jak będą świętować?

Obecnie Cichopek i Hakiel układają sobie życia u boku nowych partnerów. Cichopek jest w szczęśliwym związku z Maciejem Kurzajewskim, a serce Hakiela zabiło mocniej do tajemniczej Dominiki. Jakiś czas temu spotkali się w czwórkę i nawet wdali w krótką rozmowę, jednak wszystko wskazuje na to, że póki co ich relacje nie są na tyle zażyłe, by spędzać czas w czwórkę.

Marcin w rozmowie z tygodnikiem Wprost zdradził, że wkrótce ich córeczka będzie miała komunię. Ten dzień zaplanowali tak, by uniknąć okazji do spięć. Choć w kościele będą razem przyglądać się ceremonii, to po niej ich drogi się rozejdą.

Uważam, że to jest najzdrowsze, bo po co sobie dorzucać emocji? I tak czasem musimy się widywać na wywiadówkach czy np. niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno — zdradził tancerz.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Andrzej Duda, Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel, Niemiec/AKPA

Andrzej Duda staje w obronie Roksany Węgiel i jej maturalnej stylizacji?! Nie uwierzycie, co zrobił!

Zespół VOX - fot. Telus/AKPA

Córka Witolda Paszta chce zastrzec nazwę i logo zespołu VOX. Syn menadżera zabiera głos. „Wynajęliśmy z Rynkowskim prawnika”