w

Córka Izy Macudzińskiej z „Królowych życia” przeszła niebywałą metamorfozę! Ani trochę nie przypomina nastolatki ze szklanego ekranu

Izabela Macudzińska, Eliza Macudzińska-Borowiak - fot. Instagram @justuniquebyisabel
Izabela Macudzińska, Eliza Macudzińska-Borowiak - fot. Instagram @justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska jeszcze do niedawna pojawiała się w Królowych życia z nastoletnią córką, Elizą Borowiak, jednakże dziewczynka już jakiś czas temu ograniczyła aktywność w formacie. Jak teraz wygląda? W pierwszej chwili trudno ją rozpoznać.

Izabela Macudzińska to jedna z bohaterek serialu Królowe życia. Właścicielka luksusowego butiku z odzieżą w krótkim czasie zyskała sympatię widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej losy również w mediach społecznościowych. W formacie zawsze towarzyszył jej mąż, Patryk Borowiak, a do niedawna wraz z nimi występowała ich córka, Eliza. Dziewczynka z czasem przestała pojawiać się na szklanym ekranie i słuch o niej zaginął.

Celebrytka chętnie pokazuje w sieci, jak wygląda jej luksusowe życie. Relacjonuje zagraniczne wyjazdy, a kilka tygodni temu pochwaliła się udaną metamorfozą. Jak wyznała, sporo schudła, a udało jej się tego dokonać dzięki stosowaniu drakońskiej diety. Okazuje się, że nie tylko ona bardzo się zmieniła w ostatnim czasie.

Jak wygląda obecnie córka Izabeli Macudzińskiej?

Iza doskonale odnajduje się w roli matki i dla swojej córki jest gotowa zrobić wszystko. Niestety rok temu cała jej rodzina przeżywała trudne chwile, ponieważ nastoletnia Eliza była nękana i hejtowana w sieci. Stalkerka wysyłała dziewczynce wiadomości, w których nie tylko obrażała ją w wulgarny sposób, ale i groziła, pisząc, że zniszczy Elizę i całą jej je*ną rodzinę.

Zniszczę całą waszą rodzinę. Zablokujesz mnie? G*wno mnie to obchodzi, bo i tak cię będę stalkować. Bój się, to dopiero początek. Nie będziesz spać po nocach — pisała.

Celebrytka potraktowała sprawę bardzo poważnie i poinformowała, że zgłosi sprawę na policję.

Ja się pytam, gdzie są rodzice tego dziecka, co tak wypisuje! Sprawę zgłoszę na policję, jak nie przestanie! Mam nadzieję, że czytają tę wiadomość i wyciągną konsekwencje! Proszę o zgłaszanie tego konta! Nie pozwolę na coś takiego. Wypisuje do każdego, obrażając moją córkę i całą rodzinę naszą. […] Nie ma bezkarności w sieci. Mówiłam, że cię znajdę. Informuję, że czekam na publiczne przeprosiny w obecności twoich rodziców […]. Jak nie, osobiście zjawię się u ciebie — grzmiała.

Można przypuszczać, że sytuacja nieco się uspokoiła, ponieważ Eliza z coraz większą częstotliwością publikuje w mediach społecznościowych nowe zdjęcia i nagrania. Na Instagramie zgromadziła już blisko 90 tysięcy obserwatorów, a jeden z jej ostatnich wpisów doczekał się ponad 100 tysięcy polubień i wielu komentarzy z komplementami.

Na najnowszych ujęciach możemy zobaczyć, że 15-latka bardzo się zmieniła i ani trochę nie przypomina dziewczynki z Królowych życia. Teraz jest piękną, młodą kobietą, która nieskazitelną urodę podkreśla delikatnym makijażem. W pierwszej chwili aż trudno ją rozpoznać!

@elkotuelizga

♬ dźwięk oryginalny – fanpage farmy! 💖✨

Do kogo według was Eliza jest bardziej podobna? Do mamy czy do taty? Dla porównania poniżej możecie zobaczyć zdjęcie kilkuletniej Izy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wiktoria Gąsior - fot. Instagram @wiktoria_gasior

Wiktoria z „Hotelu Paradise” trafiła do szpitala psychiatrycznego. W końcu opowiedziała, jakie piekło przeżyła. „Psycholog płakała razem ze mną”

Pique pochwalił się ukochaną w sieci. Shakira już zdążyła wymownie to skomentować i dorzucić seksowny taniec!