w

Ciężarówka potrąciła 4-letniego chłopca w Wolsztynie. Maluch umarł na oczach zrozpaczonej mamy. Jak doszło do tragedii?

TIR śmiertelnie potrącił chłopca w Wolsztynie - fot. screenshot Facebook @Wolsztyn112
TIR śmiertelnie potrącił chłopca w Wolsztynie - fot. screenshot Facebook @Wolsztyn112

To prawdziwa tragedia. W poniedziałek 29 sierpnia przed godziną 16.00 w Wolsztynie na ulicy 5 stycznia ciężarówka wjechała w 4-letniego chłopca. Maluch nie miał najmniejszych szans. Zmarł na oczach mamy.

Ostatnie dni wakacji upływają dzieciakom na błogim lenistwie lub aktywnościach z rodzicami. 4-letni chłopiec z Wolsztyna wybrał się z mamą na rowery. Żadne z nich nie podejrzewało, że to ich ostatni wspólny wypad. Na kilka minut przed godziną 16.00 w centrum miasta rozegrała się prawdziwa tragedia.

Wolsztyn. Ciężarówka w centrum miasta śmiertelnie potrąciła 4-letniego chłopca

Jak podaje Super Express, do tragedii doszło, gdy maluch wraz z mamą przeprowadzał rowery przez wyznaczone przejście dla pieszych. 4-latek nie miał szans w zderzeniu z ogromnym TIR-em.

Chłopiec w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu — przekazał tabloidowi asp. sztab. Wojciech Adamczyk z KPP w Wolsztynie.

Pojazdem kierował 56-letni mieszkaniec Wschowy. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Matce dziecka nic się nie stało, jednak po tym co się wydarzyło, jej stan psychiczny bardzo się pogorszył i trafiła pod opiekę psychologa. Jak podaje rzecznik wolsztyńskiej policji, na tę chwilę nieznane są przyczyny wypadku.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci m.in. z wydziału ruchu drogowego i prewencji. Działania były nadzorowane przez prokuratora. Będziemy ustalać, jakie były dokładne przyczyny tego zdarzenia.

W tej sprawie najważniejszy jest fakt, że od godziny 9.00 do 17.00 w centrum Wolsztyna obowiązuje zakaz ruchu ciężarówek. Nie wiadomo więc jak i dlaczego pojazd znalazł się na ulicy 5 stycznia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Łukasz Płoszajski, Wiktoria Omyła - fot. AKPA/Kurnikowski

Łukasz Płoszajski już w pierwszym odcinku pożegnał się z „Tańcem z gwiazdami”. Jego partnerka nie gryzła się w język za kulisami

Meghan Markle, królowa Elżbieta II - fot. Instagram @theroyalfamily, @sussexroyal

Meghan Markle udzieliła szczerego wywiadu, w którym po raz kolejny dopiekła royalsom. Wspomniała też o przebaczeniu i relacjach Harry’ego z ojcem