w

Chciał zdobyć polubienia w mediach społecznościowych. Nastolatek został potrącony przez pociąg [VIDEO]

fot. Twitter screenshot

Użytkownicy mediów społecznościowych, szczególnie młodzi ludzie, często chcą, aby ich publikacje zdobywały jak najwięcej polubień. Niestety, w tym celu czasami decydują się na wyczyny, które mogą być niebezpieczne dla ich życia i zdrowia.

Dokładnie tak stało się w przypadku nastolatka z Indii, który chciał dobrze wyglądać na filmiku w mediach społecznościowych, więc postanowił bardzo zbliżyć się do nadjeżdżającego pociągu. Nagranie z wypadku jest drastyczne.

17-latek uderzony przez pociąg

Do zdarzenia doszło w niedzielę 4 września w położonym w południowo-wschodnich Indiach stanie Telangana. W pobliżu stacji Kazipet 17-letni Hindus chciał nagrać relację na Instagrama, na której pociąg przejechałby kilka centymetrów od niego.

Pomysł jednak nie wypalił, ponieważ 17-latek nie uwzględnił faktu, że pociąg jest szerszy niż rozstaw szyn. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, można zobaczyć, jak nastolatek powoli spaceruje ze spuszczoną głową wzdłuż torów, podczas gdy za jego plecami zbliża się rozpędzona maszyna.

Na filmie uchwycony został moment, w którym poruszający się z dużą prędkością pociąg uderza Hindusa w ramię i z ogromną siłą odrzuca go na bok, wyginając jego ciało w nienaturalny sposób.

Trafił do szpitala w ciężkim stanie

Do 17-latka natychmiast podbiegł kolega, który nagrywał relację na Instagrama. Hinduski dziennik „Sakshi” poinformował, że nastolatek został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie.

Pogotowie wezwał strażnik kolejowy, który znajdował się niedaleko. Razem z 17-latkiem przy torach miało znajdować się jeszcze dwóch nastolatków, którzy pomagali mu nagrać film.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej. Nie jest przeznaczone dla osób wrażliwych.

fot. Twitter screenshot

Źródło: Sakshi

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

11-letni Tymek przyszedł na rozpoczęcie roku w szkole specjalnej. Został sam na boisku. Okazało się, że jest „nieopłacalny budżetowo”

Influencerka okradła fanów na 55 mln dolarów i przepadła bez śladu. Policja ogłosiła wysoką nagrodę