w

Cezary Pazura sprawił niezwykły urodzinowy prezent żonie. „Jest dokładnie taki jak sobie wymarzyłam.”

fot. czarekpazura

Cezary Pazura postanowił sprawić żonie wyjątkowy prezent z okazji jej urodzin. Przy okazji opublikował na Instagramie kilka fotografii Edyty, które zapewne średnio przypadły jej do gustu.

Cezary z Edytą tworzą zgrany duet już od 15 lat. Początkowo wiele osób sugerowało, że znacznie młodsza od swego męża Edyta „poleciała na kasę i popularność”. Z tą łatką świeżo upieczona bizneswoman musiała się mierzyć dosyć długo. Jeszcze niedawno wypomniała fanom, jak ją kiedyś oceniali.

Upływ czasu pokazał jednak, że Edytę z Cezarym połączyło szczere uczucie i para jest ze sobą szczęśliwa. 34-latka, która jest mamą od 12 lat, obchodziła kilka dni temu urodziny. Otrzymała od swojego męża nieszablonowy prezent.

Sama natomiast z okazji swoich urodzin opublikowała post, w którym pisze o tym jak jest spełniona w swoim życiu.

Cezary Pazura na swoim Instagramowym profilu złożył swojej żonie życzenia i opublikował całą serię jej zdjęć. Te chyba średnio przypadły do gustu Edycie, która skomentowała: Następnym razem wcześniej przegadamy dobór zdjęć 😂😂😂❤️

Wiadomo już również jaki prezent sprawił aktor swojej wybrance. Jest nim jej własny portret, którego autorką jest znana malarka – Joanna Sarapata. Edyta nie kryła zachwytu z otrzymanej niespodzianki.

Jest dokładnie taki jak sobie wymarzyłam. Widziałam go już w moich snach… ✨✨✨
Mój prezent urodzinowy od @czarekpazura 💙 czyli ja widziana oczami @joannasarapata_official

Podoba Wam się?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Anna Lewandowska pochwaliła się babcią! Widać podobieństwo?

Kendall Jenner brodzi w śniegu w wyjątkowo skąpym bikini i futrzanych butach [ZDJĘCIA]