w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Celebrytka przespała się z ponad 700 mężczyznami! Zbliżenie proponowała nawet w supermarkecie. „Byłam gotowa krzywdzić innych”

Przespała się z ponad 700 mężczyznami - fot. Instagram @belindalove_coach
Przespała się z ponad 700 mężczyznami - fot. Instagram @belindalove_coach

Belinda Love Rygier jest gwiazdą programu Kawaler do wzięcia. Publicznie przyznała się do tego, że spała z ponad 700 mężczyznami przez traumy z dzieciństwa. Jak to?

Belinda Rygier jest celebrytką i nigdy nie ukrywała tego, że jest uzależniona od seksu. 38-latka z tego powodu straciła także przyjaciół, ponieważ przez wysoki popęd i ciągłe „polowanie” na mężczyzn nie raz ich wystawiła do wiatru. Przypadkowy seks był dla niej o wiele ważniejszy od wspólnego spędzania czasu czy pielęgnowania relacji.

Celebrytka przespała się z ponad 700 mężczyznami

Rygier z pewnością jest jedną z rekordzistek w tej kwestii. W jednym z wywiadów wyznała, że najczęściej zaczepiała obcych mężczyzn w klubach nocnych, choć zdarzało się, że podchodziła do nich także w supermarkecie.

Robiłam zakupy spożywcze i myślałam sobie: »Och, zastanawiam się, czy on byłby zainteresowany?«”. Najczęściej proponowała seks osobom poznanym w nocnych klubach i barach. „Wychodziłam z domu i rozglądałam się za gorącym facetem. Seks sprawiał, że czułam się kochana. W moim życiu brakowało miłości i szukałam jej w ten sposób.

Nie ukrywa, że nie raz zdarzało jej się być „tą drugą”. Nie odczuwała żadnych wyrzutów sumienia, ponieważ podniecała ją myśl, że to ona jest najważniejsza.

Kilka razy byłam kochanką i w tamtym czasie myśl o mężczyźnie gotowym zrujnować swoje małżeństwo, aby być ze mną, była dość ekscytująca — wyznała.

Dopiero po czasie zrozumiała, jak wielki błąd popełniła.

To jedna z rzeczy, z których nie jestem dumna. Byłam gotowa krzywdzić innych ludzi — dodała.

Punktem zwrotnym, a zarazem momentem, w którym uświadomiła sobie, jak poważny ma problem, był dzień, w którym jeden z jej przygodnych partnerów podniósł na nią rękę.

Kiedy zepchnął mnie ze schodów i zamknął w garażu, miałam podbite oko i myślałam, że moja ręka jest złamana. Kiedy przyjechała policja, usłyszałam, że ponieważ on miał na ramieniu zadrapanie, które zrobiłam pierścionkiem, gdy próbowałam się bronić, oboje możemy pójść do więzienia za przemoc domową.

W tamtym momencie uświadomiła sobie, że poprzez seks próbuje zaleczyć traumy z dzieciństwa.

Według mnie to wszystko wzięło się z tego, jakie miałam dzieciństwo. Moje relacje z rodziną były niestabilne. Byłam też wyśmiewana w liceum z powodu nadwagi. Nie miałam przyjaciół, na których mogłabym liczyć. Zawsze chciałam się dopasować do kogoś — powiedziała.

Wówczas podjęła przełomową decyzję o zmianie dotychczasowego stylu życia.

To był mój punkt zwrotny. Pomyślałam: »Muszę sobie pomóc«. Od tego momentu wszystko działo się błyskawicznie. Kiedy zdecydujesz się [na zmianę], dzieje się to bardzo szybko.

Belinda powiedziała również, że nie zdawała sobie sprawy z tego, że ma problem, dopóki nie zaczęła się leczyć. Ostatecznie straciła rachubę z iloma mężczyznami wylądowała w łóżku, jednak szacuje, że było ich ponad 700.

Kiedy wyzdrowiałam, pomyślałam, że to była jakaś niezagojona trauma z mojej przeszłości, która powodowała moje uzależnienie od seksu. To rządziło moim życiem, ale w życiu zawodowym świetnie sobie radziłam, miałam wspaniałą karierę.

Prywatne doświadczenia skłoniły ją do tego, by zacząć pomagać osobom uzależnionym od seksu i organizuje obozy treningowe. Zaobserwowała, że najczęściej żyją one w przekonaniu, że miłość to konkurencja lub wyzwanie, które należy wygrać. Niestety odkąd zaczęła mówić o swojej przypadłości, wielu mężczyzn zaczęło wysyłać jej roznegliżowane zdjęcia, a nawet prosi ją o seks.

Rygier podkreśliła, że najważniejszym elementem w zmaganiach z uzależnieniem jest pokochanie siebie.

Osoby, które zmagają się z uzależnieniem od seksu lub porno muszą zrozumieć swoje wady charakteru i przyjrzeć się swoim relacjom. Musisz uzdrowić swój ból, pokochać siebie.

Trafnie dostrzegła również, że wszystkim wydaje się, że znalezienie miłości jest banalnie proste, przez co tak wiele małżeństw się rozpada.

 Ludzie myślą, że aby znaleźć miłość, wystarczy pójść na randkę, pojawia się chemia i wszystko gra. Jednak to jest bardziej skomplikowane. Świadczyć może o tym, chociażby wzrost liczby rozwodów, a także mniejszy stopień zażyłości między partnerami — podsumowała.

Odważne wyznanie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Avril Lavigne - fot. Instagram @avrillavigne, fot. screenshot Twitter @AvrilNewsFans

Niespodziewany incydent podczas przemówienia Avril Lavinge. Mocna reakcja gwiazdy: „Spie*dalaj stąd!” [WIDEO]

Jak odchudzały się gwiazdy? Fot. AKPA, Instagram

Gwiazdy zawdzięczają nienaganną figurę często drastycznym dietom. Sprawdź, jak odchudzały się Skrzynecka, Zborowska, Monroe i J.Lo