w

Britney Spears zrobiła awanturę w RESTAURACJI! Przerażony mąż gwiazdy uciekł z lokalu, podsycając plotki o rozwodzie [WIDEO]

Britney Spears, Sam Asghari - fot. Instagram @britneyspears
Britney Spears, Sam Asghari - fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears ostatnio wybrała się z mężem na randkę do restauracji. Niestety wspólne wyjście zakończyło się o wiele wcześniej, niż planowali, a przerażony Sam uciekł z lokalu! Co tam się wydarzyło?

Britney Spears niegdyś była jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie i choć od kilku lat nie pojawia się na scenie, nadal budzi sensację oraz ma liczne grono fanów. Kto wie, gdzie byłaby teraz, gdyby kilkanaście lat temu jej życie nie wywróciło się do góry nogami.

Artystka w krótkim czasie zyskała ogromną rozpoznawalność, z czym przestała sobie radzić. Popadając w uzależnienie, stała się bezbronna, a jej bliscy od razu to wykorzystali. Przez 13 lat była objęta kuratelą, a opiekę nad nią sprawował ojciec, który ograniczał ją do tego stopnia, że nie mogła samodzielnie decydować o swoim życiu.

Ostatecznie wygrała z nim w sądzie i od kilku miesięcy może w pełni cieszyć się wolnością. W krótkim czasie wyszła za mąż za Sama Asghari, a zaraz po tym ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Niestety ich szczęście nie trwało długo, ponieważ krótko po tym poinformowali, że gwiazda poroniła.

Britney Spears zrobiła awanturę w restauracji

Spears stara się żyć według własnych zasad, czym budzi mnóstwo kontrowersji. Internauci są przerażeni tym, że publikuje w mediach społecznościowych nagie zdjęcia, a ostatnio zagraniczne tabloidy poinformowały, że przeciwny temu jest również jej mąż, przez co często się kłócą. TMZ kilka tygodni temu przekazało, że Britney rzekomo chce sprzedać dom, który kupiła zaraz po ślubie oraz nie czuje już miłości do męża.

Dopóki żadne z zainteresowanych nie odniesie się do plotek, nie będziemy w stanie określić, ile prawdy jest w krążących plotkach. Nawet jeśli faktycznie mają problemy w małżeństwie, wiele wskazuje na to, że próbują naprawić swoje relacje, ale nie jest to tak proste, jakby się mogło wydawać.

Jak przekazał portal TMZ para wybrała się ostatnio na randkę do restauracji. Być może w ten sposób próbowali zażegnać kryzys w małżeństwie, ale po tym, co wydarzyło się w lokalu, będzie im jeszcze trudniej. Osoby znajdujące się w tym pomieszczeniu przekazały tabloidowi, że artystka wszczęła awanturę, podczas której zachowywała się maniakalnie, krzyczała i bełkotała. W sieci pojawiło się już nagranie z całego zajścia, na którym możemy zauważyć, że Britney jest wyraźnie zdezorientowana i próbuje ukryć się za menu.

Cała ta sytuacja była niezwykle trudna dla jej męża, Sama, który spanikowany uciekł z restauracji!

To nie pierwszy raz, gdy możemy usłyszeć, jak Britney wszczyna awanturę. Kilka miesięcy temu jej były mąż i ojciec dzieci, Kevin Federline, udostępnił w mediach społecznościowych nagranie, które zelektryzowało internet. Słychać na nim, jak wokalistka krzyczy na synów. Chłopcy ostatecznie zdecydowali, że na razie nie będą utrzymywać z nią kontaktu, ponieważ m.in. nie podoba im się to, że wrzuca do sieci nagie zdjęcia.

Nie wygląda to ciekawie… Myślicie, że faktycznie Britney planuje zakończyć małżeństwo z Samem Asgharim?

Dziękujemy, że poświęciłeś/aś swój czas na przeczytanie artykułu do końca. Zapraszamy również na nasze profile w mediach społecznościowych. Zaobserwuj Pantofelka na FacebookuTikTokuInstagramieTwitterze i YouTubie. Bądź na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nas w Wiadomościach Google.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz zapowiedziała, że powstanie film o jej życiu. Wie, kto mógłby ją zagrać. „Ubiera się jak ja”

Natalia Klimas - fot. Instagram @nataliaklimas

Natalia Klimas poskarżyła się na swoje dzieci. Córki potraktowały ją jak worek treningowy! „Dostałam dziś w dziób cztery razy”