w

Bracia Zdrójkowscy przez kilka LAT nie utrzymywali ze sobą kontaktu! Ich relacje były bardzo napięte. „Na szczęście obyło się bez rozlewu krwi”

Adam Zdrójkowski, Jakub Zdrójkowski - fot. Instagram @adam_zdrojkowski
Adam Zdrójkowski, Jakub Zdrójkowski - fot. Instagram @adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski jest obecny w show-biznesie od lat, jednak nadal niewiele wiadomo na jego temat. Dopiero teraz wyszło na jaw, że przez blisko dekadę nie utrzymywał kontaktu z bratem bliźniakiem. Co ich tak poróżniło?

Adam Zdrójkowski i Jakub Zdrójkowski są najpopularniejszymi bliźniakami jednojajowymi w Polsce. Na przestrzeni lat mieli okazję zagrać razem w kilku produkcjach. Widzowie mogą kojarzyć ich z serialu Rodzina zastępcza oraz filmu Ciacho. Pierwszy z nich nie zrezygnował z kariery i przez wiele lat regularnie pojawiał się na szklanym ekranie, a największą rozpoznawalność przyniosła mu rola w Rodzince.pl. Z kolei Kuba zrobił sobie dłuższą przerwę i dopiero ostatnio dostał rolę w serialu Kowalscy kontra Kowalscy.

Braciom zdarzało się udzielać wywiadów, w których mówili o swojej relacji i podkreślali, że mają takie same charaktery. Dopiero teraz wyszło na jaw, że z tego powodu przez osiem lat nie utrzymywali ze sobą kontaktu!

Bracia Zdrójkowscy przez kilka lat nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Dlaczego?

Zdrójkowscy najwyraźniej są idealnym przykładem na to, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. W najnowszym wywiadzie wyznali, że nigdy nie mieli bliskich relacji, a ich konflikt rósł w siłę. Doszło do tego, że Adam zaproponował bratu, by rozwiązać to siłowo!

Kochamy się jak bracia, ale właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale na szczęście obyło się bez rozlewu krwi — zdradził w programie Co za tydzień.

Sytuacja wyglądała bardzo poważnie, ponieważ zupełnie ucięli ze sobą kontakt. Nie dość, że nie rozmawiali ze sobą, to jeszcze przestali obserwować się na Instagramie.

To były jakieś gówniarskie zagrywki, zupełnie bez sensu. Dziś jest już normalniej, ale to ciągle szorstka przyjaźń — dodał Jakub.

Więzy krwi jednak przezwyciężyły wszystkie niesnaski. Gdy Adam rozstał się z Wiktorą Gąsiewską, to brat wyciągnął do niego pomocną dłoń.

Jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą — powiedział Faktowi.

Kuba dodał, że choć im się nie układało, zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu i chce pielęgnować ich relacje. Z pewnością będzie im nieco łatwiej, ponieważ obecnie obaj są związani z Polsatem.

Mam nadzieję, że to dopiero początek mojej kariery, ale dla mnie priorytetem jest rodzina. Ona zawsze była, jest i będzie najważniejsza. Ciężko żyć z bratem, ale bez niego jeszcze trudniej.

Spodziewalibyście się czegoś takiego?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski - fot. Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz złożyła wymowne życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. „Wielkiej miłości i założenia nowej rodziny BEZ KŁAMSTW”

Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz miażdży TVP i władzę! Zdradziła, czym jej podpadli. „Chciałabym, żeby przegrali wybory”