w ,

Blanka znowu skrytykowana. TikToker nie miał dla niej litości. „To jest przesadzone, tandetne, kiczowate”. Później było jeszcze mocniej

Blanka, Miechulec - fot. screenshot Youtube @BadzmyRazemTVP, screenshot TikTok @miechulec
Blanka, Miechulec - fot. screenshot Youtube @BadzmyRazemTVP, screenshot TikTok @miechulec

Już niebawem odbędzie się 67. Konkurs Piosenki Eurowizji. W tym roku Polskę na scenie w Liverpoolu reprezentować będzie Blanka. Jej piosenka Solo pozostawia jednak wiele do życzenia. Po oficjalnych próbach postanowił ocenić ją także znany TikToker.

Blanka znana jest publiczności z udziału w 10. edycji popularnego show Top Model. Jednak to kariera muzyczna była jej marzeniem. Piosenkarka została tegoroczną reprezentantką kraju na Eurowizji 2023. Niestety, z jej występem wciąż wiąże się wiele kontrowersji. Fani muzycznego konkursu nie dają jej większych szans na wygraną, a każde publiczne wystąpienie artystki jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

Już na etapie preselekcji młoda artystka musiała zmierzyć się z ogromną krytyką. Fani wierzyli bowiem, że wybór był z góry ustawiony. Wokalistka zaskoczyła wszystkich, pokonując faworyta, którym był Jann.

Eurowizja 2023. TikToker podsumował występ Blanki

Jeszcze niedawno nad występem piosenkarki zawisły ciemne chmury. Nie wiadomo było, czy w ogóle do niego dojdzie. Gwiazda odwoływała swoje zagraniczne aktywności ze względów na problemy zdrowotne. Ostatecznie udało jej się wyzdrowieć i pojawiła się na oficjalnych próbach przed konkursem. Te jednak nie zachwyciły ani fanów, ani znanego TikTokera, który od dawna obserwuje Eurowizję. Postanowił on przeanalizować show byłej gwiazdy Top Model.

Blanka idzie po catwalku, nie patrzy w kamerę, nie uśmiecha się. Jest jakaś mega statyczna, mimo że to dynamiczny fragment – zaczął.

Później było jeszcze mocniej, bowiem szumnie zapowiadane efekty specjalne nie zrobiły na nim dobrego wrażenia.

Wizualizacja, która wygląda jak deska klozetowa z lat 90., mnóstwo chórków, mało wokalu. No i kulminacja…ogień do potęgi piątej! Jakieś nakładki… Czy tylko ja widzę, że to jest przesadzone, tandetne, kiczowate? Fascynacja okładkami na scenie na Eurowizji miała miejsce w 2018 roku […] Już się nie robi tak występów — przyznał Miechulec w relacji na TikToku.

Dziennikarza nie tylko nie zachwycił występ, ale wręcz wysoce rozczarował. Przyznał, że jest on przesadzony i zdecydowanie nie należy do nowoczesnych. Efekty specjalne są stare i kiczowate. Całość prezentuje się niespójnie. Artystka, jak już wiadomo było wcześniej, nie ratuje tego swoimi umiejętnościami wokalnymi. W dodatku na scenie zachowuje się sztywno i mało ekspresyjnie.

@miechulec Bejbe, it’s kinda krejze… będzie finał z tym występem? 🔥 #bejba #kindakrazy #solo #blanka #blankasolo #eurovisionpoland #eurowizja2023 #eurowizja #reakcje ♬ dźwięk oryginalny – Miechulec

Widzieliście próby Blanki? Myślicie, że da radę czy to będzie kompletna kompromitacja?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Igor Kwiatkowski, Robert Motyka - fot. screenshot YouTube @Polsat

Igor Kwiatkowski ostro odpowiada na wyznanie Roberta Motyki z kabaretu „Paranienormalni”. „Było TOKSYCZNIE”

Małgorzata Kożuchowska - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska pokazała dawno niewidzianego syna. Jaś ma już prawie 9 lat! Wspomniała o „wychowawczym sukcesie”