w

Blanka Lipińska powróciła do wakacyjnego miejsca, które wcześniej ją zawiodło. Jak będzie tym razem?

Fot. Blanka Lipińska / Instagram

Wybór kierunku wakacji często nie należy do łatwych. Blanka Lipińska postanowiła ponownie wybrać się do Tulum, z którego ostatnim razem wróciła niezadowolona.

Pewnie część z Was pamięta lament Blanki po poprzedniej wizycie w Tulum. „Mekka celebrytów” – jak często bywa nazywane to miejsce – rozczarowało pod kilkoma względami najbogatszą polską pisarkę.

Lipińska zwracała wtedy uwagę przede wszystkim na horrendalne ceny, z którymi przyszło się jej zmierzyć. Jak jednak widać niełatwo jej na stałe obrzydzić jakąś okolicę. Po namowie przyjaciół zdecydowała się wrócić w „przeklęte” przez nią miejsce.

Po długim locie w końcu dotarła wraz z Izabellą Burdyn do luksusowego kurortu położonego nad Morzem Karaibskim. Na Instagramie nie omieszkała podzielić się z fanami przywitaniem w rajskich okolicznościach podczas wschodu słońca.

Pozdrawiam was z raju na ziemiW zeszłym roku tu byłam i nie do końca byłam zachwycona. Przyjaciele stwierdzili, że odczarują mi Tulum, więc musiałam tu wrócić. Po osiemnastu godzinach podróży, czterech godzinach snu, witam was o wschodzie słońca w Meksyku. Jest pięknie, ciepło.

Tak celebrytka relacjonowała pierwsze godziny na miejscu na swoim Instastories. Następnie opublikowała również zdjęcie w gustownym stroju kąpielowym oraz w kowbojskim kapeluszu. Być może te wakacje okażą się bardziej udane?

Źródło: Pudelek / Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Anna Lewandowska rekomenduje lewatywę z czosnku. SERIO.

Stanowskiemu puściły nerwy! Ostre słowa do Najmana i Słowika: „Wypie**alać! Jesteście skur***ynami!”